Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett a kórházban...

Mi történhetett a kórházban velem, amíg nem ébredtem fel? Mindenki megváltozott körülöttem

Figyelt kérdés

az egészség témában már kérdeztem, nulla válasz, bocsi, hogy mégegyszer kiírtam, ha valakinek gondot okozna, amire nem sok esély, tekintve, hogy nincs válasz...


nos művi vetélés volt. mellettem más lányok/asszonyok szintén ezért, vagy más okból.

nos műtétem előtt elvoltunk, beszélgettünk, semmi különös.

mivel a műtétemet sokáig húzták és nem ehettem (kb.két nap)ráadásul a terhességtől duplán voltam farkaséhes és kimerült, a műtőágyra szinte félájultan feküdtem fel, amikor vége volt kihoztak(beteghordó ébresztgetett az altatásból)szóval amikor magamhoz tértem, a szobatársaim elmondták, hogy alig akartam felébredni, és a lényeg: MINDENKI olyan unszimpatikusan viselkedett velem ezek után és még volt aki (pont az egyik legkedvesebb-halkszavú asszony) beszólt nekem(!)"itt pofozgattak össze-vissza, hogy felkeljé má"


szerintetek? valami tipp????


2011. jún. 9. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Halvány fogalmam sincs, életemben egyszer voltam gyerekkórházban, de próbáld feltenni kultúra és közösség rovatban, ott írnak, és viszonylag normális válaszok szoktak jönni.
2011. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két tippem van:Az egyik, hogy a nagy kimerültség következtében idegileg érzékenyebb voltál és negatívabban értelmezted a hozzáállásukat, mint ahogy az reális lett volna.


A másik gondolatom az, hogy alaposan rájuk hoztad a frászt, azzal, hogy alig bírtál felébredni és az ijedtség miatt reagáltak így .


Plusz egy tipp:Lehet, hogy szimplán csak unintelligensek,ennek köszönhető a beszólás is.


Te semmi esetre sem tehetsz róla!Szerencse, hogy sikeresen átvészelted.


Velem is történt némileg hasonló eset:A kórházban , félálomban felültem az ágyban és az ablakon beáramló fényt "simogatva" azt mondogattam rémülten, hogy :Meghaltam,meghaltam....Hát, jót röhögött rajtam az egész kórterem!

2011. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is örülnék, ha tudhatnám, vajon félájultan hogyan viselkedhettem

köszi a választ

2011. jún. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!