Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15/L Hogy tudom megállapítani,...

15/L Hogy tudom megállapítani, hogy melyik középiskola a legmegfelelőbb számomra? Mi van, ha rosszul döntök, és túl nehéz fába vágom a fejszét? Ezen múlik az egész életem, és ez kétségbe ejt! Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Szia!Hát ezt te tudod hogy mire vagy képes!De az egyik unokatesóm egy viszonylag nehéz iskolába ment és most meg is bukott pedig nagyon örült hogy felvették de nem felelt meg az elvárásoknak!Amúgy én egy nem olyan neves iskolába mentem de a barátnőmék igen és én mindig valahogy le voltam nézve hogy ők egy nehéz iskolába járnak én meg nem és azt gondolták hogy én nem vagyok olyan okos mint ők mert hogy az én sulim nem olyan szigorú!De az érettségim jobb lett mind a kettőjükénél és félre is állt a szájuk hogy ez hogy lehet!Szóval nem minden éri meg ,mert az unoka tesóm is így járt és most mehet szakácsnak!
2011. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Jól érzed, ez egy fontos döntés. Ha bizonytalan vagy, nincs elképzelésed mi akarsz lenni, akkor azt ajánlom, hogy válassz egy erősebb gimnáziumot és a 4 év alatt lesz időd eldönteni, ha pedig van elképzelésed, hogy mi akarsz lenni, akkor nem kérdés. Nyilván oda menj, ahol azt tanulhatsz, amit szeretnél. (Egyébként az általános iskolák legnagyobb baja az, hogy a legtöbbjükben könnyen osztogatják az 5-ösöket, és aztán ha mész továbbtanulni, eléggé lerontasz. Vagyis nem te rontasz, csak ami ott ötös volt, az valójában csak 3-as.) Bocsi ha hosszúra sikeredett, remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, nyugodtan mondd.
2011. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2011. jún. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!