Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány a suliba roma,...

Van egy lány a suliba roma, és nagyon utálom. Ma a szájára vette anyut. És megtéptem, de ő is engem rendesen. Hogy verjem meg mégjobban? Valami mozdulatok le lehet írni: D Köszcs.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne nagyon verekedj cigókkal mert csak te bánod meg.:S:S:S De azért sok sikert hozzá:P:D
2010. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Barátkozz össze pár csúnya kopasz emberrel :D
2010. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
17:25 :DDDDDD
2010. febr. 17. 17:27
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
17:25-ös válaszolóval egyetértek. :) De nem tudom hol lehet találni olyanokat :) Xd
2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Na akkor leírom a tuti mozdulatot: a kezed ökölbe szorítod, az orra elé tartod, és addig mozgatod erősen előre az orráig, aztán hátra eredeti pozícióba, amíg jólesik.
2010. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
34%
hajtogass papírból házikót, tedd le a földre és várj, amíg bemennek. ekkor b@zd rájuk az ajtót, lakatold le és gyújtsd rájuk.
2010. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát, te se lehetsz sokkal különb, mint az a cigány... "Megtépni" tipikusan ők szokták a többit. Az én osztályomban is volt egy, mindenki utálta az agresszivitása miatt. Érdekes, hogy mielőtt idejött volna, semmi verekedés meg egymásnak menés nem volt, utána viszont... Elkezdték majmolni, pedig utálták, hmm.... Az a baj, hogy te is fölvetted a stílusát, és magától értetődőnek tartod, hogy a konfliktusokat a legjobb úgy megoldani, hogy megvered az illetőt. Csak aztán ne csodálkozz, ha holnap hívja az egész családját :D
2010. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hordj kis bizsugyűrűt, a tenyered felé fordítva a kövecskéket, és ha azzal csapsz pofon valakit, az arcán örökre ottmarad a nyoma ^^

Ajánlom a kopasz emberkéket, mert előbb-utóbb jönni fog a "lány cshálággya" is... :D

2010. febr. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Ezeknek mindent szabad?Felháboritó!Ha viszont belegondolok velem is ugyanez a helyzet.Én leüvöltöttem az osztály előtt a cigót és elmondtam az o.főnek is.És nefeledd a cigók mindenre képesek!Egyik barátnőmet majdnem lelökte 1 cigó a lépcsőn.Az o.fője úgy letolta a cigót,hogy a cigót és barátait láttam a buszmegállóban szerintem a barátnőmre vártak,hogy "megleckéztessék" ezt rögtön el is mondtam neki és vagy 2 hétig mindig kisérgettük a buszmegállóban.Tanulj ebből cigóval nemérdemes kezdeni.Szia remélem segitettem!
2010. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
10:22 ő nem olyan! mindig fenyegetözik,de sose jön be az apja. am meg hadd ne mondjaam h 5 gyerek van a családban,és abbol 2 van egy apától... szal. meg a csaj állandoan tetves,és nem akarok a közelébe lenni..szal ezvan ma is megtéptem..
2010. febr. 19. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!