Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud fogalmazast irni? 3...

Ki tud fogalmazast irni? 3 téma van angolra.120 szavas fogalmazást kell irni mindegyikre de én nem tudok. Segitsen valaki. többi lent.

Figyelt kérdés
1. egy könyv bemutatása (akárnilyen könyv az mind1) 2. egy stori leirasa (egy kitalált storit kell leirni) 3. invitation to the party ezekkel kell irni. Valaki irja meg nekem jó?
2011. jún. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

Mikorra kell és milyen szinten?

2011. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyenekről kell írni,kikeresem a neten,pl:about the x.y book,vagy an interesting short story vagy invitation to the party :D
2011. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem a fő nyelvem a német. át szeretnék lépni angolra és ezeket kell tudnom leirni.hát jövő héten valamelyik nap meg kéne irnom és még meg is kell tanulnom...örülnék ha vasárnapig meglenne..
2011. jún. 9. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
nem legyen nagyon komplikalt csak valami egyszeru..
2011. jún. 9. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

uhh haver sorry

Vasárnap nagyon közeli.

2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mikorra tudnád leirni???
2011. jún. 9. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
szerda
2011. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jólesz akkorra ....köszii♥
2011. jún. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!