Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkapták osztály társam...

Elkapták osztály társam piával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Figyeljetek. Osztálytársam egy hülye kölyök és asuliba hozzott pálinkát adott az egyik haverjának .de őt meg elkapták vele .mire az osztálytársam azt mondta hogy mi mondtuk neki hogy hozzon . rendőrségi ügy lehet belőle de nem is csináltam semmit haveromat is belekavarták ezzel és nem szeretnénk ha e miatt ne tudnánk együtt sehova menni nyáron.
2011. jún. 10. 11:13
1 2
 1/20 csapacsupa ***** válasza:
Bizony a dolgokért felelősséget kell vállalni. Ilyen ez a' élet.
2011. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

lecsukni vagy kirúgni 1 alakalom miatt még nem fognak

lesz egy fegyelmi tárgyalás ahol megbánod bűneidet és hogy többet nem csináltok ilyet

2011. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
add oda a pálinkát, majd én eltűntetem a bizonyítékot :)
2011. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Kategória: Elektronikus eszközök > Mobiltelefonok"


Ebben a kategróiában csak azt tudom javasolni, hogy azonnal tüntessétek el a bizonyítékot, és a következő 1-2 órát vegyétek fel mobiltelefonjaitok segítségével, a szaftosabb részletek mehetnek youtube-ra, aztán lehet megosztani facebookon.

2011. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A rendőrségi ügy egy kicsit túlzás ha csak nem csináltatok mellette garázdaságot..

Maxiumum igazgatói vagy szaktanári figyelmeztetés lehet... ha túl sok rovás van a gyerek magatartásán akkor a suliból eltanácsolhatják. / a fiam iskolájában biztos hogy kirúgnák érte/ És igaza van az előttem szólónak a felelősséget márpedig vállalni kell. És máskor nem árt a cselekedet előtt mérlegelni a tett súlyát.

2011. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de mi nem ittunk belőle csak a fa*z fej osztálytársam ránk fogta
2011. jún. 10. 11:42
 7/20 anonim ***** válasza:
rosszul tettétek. most nem lennél ilyen ideges...
2011. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
még szerdán ott mutogadta a folyosón meg ilyenek de nem is mondtam neki semmit a lényeg az hogy nem is csináltam semmit akkor miért én kapok érte?
2011. jún. 10. 11:45
 9/20 anonim ***** válasza:

Tudtál róla? Mert ha igen akkor bűnös vagy te is mivel az iskolai szabályzat gondolom nem tesz említést arról, hogy piát lehet be vinni a suliba!

Egy Babits idézettel tudnék erre élni: " Bűnösök közt cinkos, aki néma."

2011. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
akkor legyen spicli utolsó? :D nagyon megérné...véglis kicsit se utálnák ki az oszt társai
2011. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!