Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkapták osztály társam...

Elkapták osztály társam piával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Figyeljetek. Osztálytársam egy hülye kölyök és asuliba hozzott pálinkát adott az egyik haverjának .de őt meg elkapták vele .mire az osztálytársam azt mondta hogy mi mondtuk neki hogy hozzon . rendőrségi ügy lehet belőle de nem is csináltam semmit haveromat is belekavarták ezzel és nem szeretnénk ha e miatt ne tudnánk együtt sehova menni nyáron.
2011. jún. 10. 11:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mi lehet a legrosszabb a kirugáson kívül amit kaphatok . és ugye a szüleimnek semmi baja nem lesz belőle (pénz vagy börtön)
2011. jún. 10. 11:58
 12/20 anonim ***** válasza:
semmit nem kapsz. max egy igazgatóit meg otthon elnáspángolást.
2011. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már szerdán is nálatok volt, de még ma sem fogyott el? Tényleg ilyen nyápic a mai fiatalság? Bezzeg a mi időnkben egy pálinka sem élt két napot...
2011. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
2 en itták és 1,5 liter volt . de nemkéne igazgatóit kapnom 7. es vok és jövőre nagyon szeretnék menni egy mérnőki vagy egy szakács suliba .azt még akkor az éven szeretném megkapni mert van egy dicséretem is és azzal úgy egyenlő nem?
2011. jún. 10. 12:08
 15/20 anonim ***** válasza:

Börtön vagy pénzbírság miatt nem kell aggódnod.

Szerintem állj oda szüleid elé és mond el nekik őszintén, hogy mi történt és ne várd meg a beírást.

Ők tudják hogy te milyen vagy, és ha valóban nem tettél semmit akkor a beírást elfogják nézni.

Nézd! nekem van egy 15 éves fiam aki kollégista. Nem tagadom, hogy volt olyan eset amikor részt vett abban amikor megették egyik osztálytársuk kajáját / bár őt csak megkínálták belőle a többiek/, vagy éppen a tiltott energia ital fogyasztása közben kapták rajta.

Én voltam az első aki megtudta. Nem kapott büntetést viszont elbeszélgettem vele.

Ha mondjuk ilyen esetben mint a tiéd megvádolnák, akkor megkérdezném tőle hogy valóban fogyasztott -e alkoholt és ha azt mondaná, hogy nem akkor elhinném neki. Mert ismerem,hogy egy becsületes, jóra való gyermek maximum egy kicsit még naiv, könnyebben befolyásolható.

Mindig légy őszinte a szüleidhez és ők akkor melléd fognak állni!

2011. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ . De hogy álljak oda?

A sulinak van rendőre és befog jönni velünk elbeszélgetni majd szerintem jövőhéten . És ha addig nem tudok velük beszélni mert folyton dolgoznak

2011. jún. 10. 12:19
 17/20 anonim ***** válasza:

Biztos hogy folyton dolgoznak? Nem szoktatok otthon beszélgetni? Mondjuk ebéd, vacsora, lefekvés előtt?

5-10 percük csak van rád.

Gondolom a rendőr csak elfog beszélgetni veletek az esetről.

Amúgy elárulom elővezetni, vagy kihallgatni 18 éven aluli személyt a szülők jelenlétében lehet hivatalos formában.

Tehát nem gondolom hogy ez hivatalos lenne.

2011. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
annyira nem foglalkoznak vele. kb olyan vagyok nekik mint egy nagy probléma. csak akkor figyelnek rám ha kell nekik valami vagy csináltam valamit
2011. jún. 10. 12:33
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát most csináltál valamit... Sajnálom hogy ilyen a viszonyod velük. Akkor nem csodálom ha félsz elmondani nekik a történteket, de próbálj velük őszinte lenni.

Olyan hihetetlen számomra hogy nem szeretnek téged.

2011. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nálunk is volt ilyen eset, igazgatóit kaptak azt hiszem.
2011. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!