Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok jobb vagy bal kezükön...

A lányok jobb vagy bal kezükön hordják a karkötőt? Az övet melyik oldalról fűzik be? :D

Figyelt kérdés
az övet melyik oldalról fűzik be? :D
2011. jún. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A karkötöt jobbon
2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindent bal,mert balkezes vagyok.
2011. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csicseriborsó5 válasza:

Én karkötőt mindkét kezemen szoktam hordani.

Az övet jobbról fűzöm be.


Biztosan sokat segítettem ezzel. :)

2011. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bal kezemen hordom a karkötőt, mert amikor a suliban írok, zavarna, mert jobb kezes vagyok.

Az övet balról fűzöm be :)


Mért fontos ez? :D

2011. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában bal csuklón az óra, jobbon a karkötő. Legalábbis anyáink idejében még így volt. Én azt mondom, hordjad azon, amelyiken neked jobb.

Az övet jobbról kell befűzni. Ez fix. :)

2011. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:):) azért fontos mert csak xD
2011. jún. 10. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Karkötőt nem hordok, de ha hordanék, akkor a jobbon:D Órám sincs, de míg volt, addig balkézen hordtam. Az övet pedig jobb oldalról fűzöm be
2011. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jobbon elvileg... Annak idején polgárháború tört ki itthon, hogy fiú létemre a jobb oldalamon akartam pl. órát hordani. Mert, hogy ott csak a lányok hordják, meg a melegek.
2011. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindent a bal oldalamra teszek, az övet is onnan fűzöm. Valahogy így esik nekem kézre.

Két kezes vagyok

2011. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jobb kézzel írok, DE:

karkötőt, órát általában a jobb kezemen hordok, mert ballal nyitom az ajtót, azzal kapaszkodom.

az övet hol így, hol úgy szoktam, ahogy éppen sikerül.

(tkp. íráson és kanálon kívül majd' mindent bal kézzel fogok meg, labdaelkapás-pattogtatás is jobban megy, stb.)

2011. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!