Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elite Alliance nevű befektetés...

Elite Alliance nevű befektetési cégről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányan hallották már közületek az Elite Alliance-ról, de számomra megdöbbentő az ajánlatuk és nem tudom hol van a kutya elásva.

Furcsa nekem, hogy amig egy bank hosszabb lekötésre 6%-ék kamatot ad, itt egy hét alatt a pénzünkre 11%-ék kamatot kaphatunk, 14 napra 25%-ot, egy hónapra 60%-ot, míg 60 napra 160-ot.

Hol van itt a csapda? Hol itt a csel? És ha igaz ez, akkor miért dolgozik egyáltalán bárki azon a pár emberen kívül aki itt megforgassa nekem a pénzem. Érdekelnek a tapasztalatok is? Esetleg tényleg érdemes belefektetni?


2011. jún. 10. 23:05
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Az oldal nem átverés és tényleg fizet. A bankok azért adnak csak 6%-ot, mert a többi pénzt, amit az emberek pénzének befektetéséből nyernek, zsebre vágják.

A cég széttagolja a befektetéseit (diverzifikálja) és főként egy alacsony kockázatú Forex sratgégiáből jön a nyeresége, de más helyekre is befektet. Ők is részesednek a pénzből biztosan, de te attól megkapod a beígért kamatokat. és itt szerencsére nem az a felállás, hogy hívjál meg 14csilliárd embert és kapsz pénzt, hanem ez tényleges befektetés.

Ha érdekelj itt regisztrálhatsz

[link]


Üdv,

Laz

2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!