Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen környék a budapesti...

Milyen környék a budapesti 20. kerület?

Figyelt kérdés
Szóval én nem pesti vagyok, és érdekelne, hogy jó környék-e? Milyen a közlekedés, a levegő (van e valamilyen gyár esetleg-e ott), és ilyenek érdekelnének. Előre is köszi. :)
2011. jún. 11. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hááát,nos a közlekedés mondhatni jó gyorsan el lehet jutni a belvárosba,gyárról nem tudok a levegő mint bárhol máshol Bp.-en,de én úgy vettem észre hogy egyre több cigány lakik ott.én nem laknék 20 kerben.
2011. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A panelos részeket nem tudom, de a kertesházas részen egyre több és több a putri. Mit putri, P U T R I.


Leleakott, szemetes-lomos udvaros kitört ablakos putrik és teljesen átlagos normális utcákban is megjelennek és egyre több. Múltkor mondták, hogy az egyik utca az milyen jó utca, én meg pont arra gondoltam, hogy úristen arra jöttem valamelyik héten a boltból és arra gondoltam pont, hogy forduljak-e vissza vagy sem és menjek azon az úton, amin szoktam.


A mi utcánk is tök jó volt, most már 4 putri van benne, de olyanok, hogy az egyik ilyen önkormányzati bánat, újítgatják nekik, aztán két hónap alatt, ablakok kitörve, vakolat lerugdalva, itt egész közel, az előtte LAKATLANUL évekig normális házba beköltöztek, néhány hónap alatt okádék módon leamortizálták, itt üvöltöttek, meg tolongtak egyik éjszaka, teljesen be voltam szarva, hogy majd a mi ablakainkat is betörik...


Szar hely, na. Szép volt, jó volt, kisvárosias, de azért van közlekedés meg ilyesmi, de egyre több és több cigány van.

2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!