Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok adni pénzt vagy...

Szoktatok adni pénzt vagy valami ajándékot a védőnőnek? Főleg budapesti anyukák, azon belül is 12. kerület érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár én a XI. kerületben lakom, azért írok.

Én a védőnő névnapján adtam neki apróságot, mert éppen akkor tát mentünk tanácsadásra.

Egyébként nem .

2011. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tát=tájt
2011. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

II. kerület, de én nem szoktam neki adni semmit.

Mikor hazajöttünk a kh-ból, a párom is itthon volt ahogy jött a védőnő, meg a gyerekorvos (különböző időpontokban jöttek), és párom erősködött, hogy adjunk a védőnőnek is pénzt. Szegény alig akarta elfogadni, de mivel párom már szinte "erőltette", csak eltette. Még én éreztem magam kellemetlenül...

Az orvos bezzeg nem ellenkezett annyira...

2011. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én elvből nem adok senkinek pénzt. anyós kérdezte a dokit mikor a kórházból haza hoztuk a picit és kijött megnézni, hogy mivel tartozunk, a doki pedig mondta hogy nem fogadhat el semmit, hiszen biztosítottak vagyunk. a védőnő rendszeresen jár, mivel jó környéken lakunk már felmerült páromban hogy azért jön mert várja a pénzt, de én nem akarok neki se adni, szerintem ez a feladata, másfelől mondtam már neki hogy nem kell jönnie, mert eü-ben dolgozom és pontosan tudom hogy mikor mit kell tennem a babával, ő ennek ellenére jön és jön rendületlenül és van amikor meg se nézi a babát mert éppen alszik, hanem velem beszélget egy órát. Egyszer adtam neki egy meglehetősen drága dobozos csokit, hátha nem jön :) többet, de azóta is jár pedig már nagy a babó.

II. kerület

2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Karácsonykor adtam neki egy kicsi ajándékot, meg névnapján felhívtuk. (XI. ker.)
2011. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sosem adtam.Azért jön(jött),mert ez a dolga.Nagyon kedves,aranyos,de nem gondolom,hogy pénzelnem kell.
2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adtam, V. kerületiek vagyunk. De arra gondoltam, hogy majd karácsonyra kap egy ajándékcsomagot.
2011. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!