Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok gyáva? Nem merem...

Miért vagyok gyáva? Nem merem soha vissza adni azt ha valaki megüt és mindig félek egyedül menni az utcába amikor vannaok ott bmx-esek lehet hogy gáz amit mondok de nem nagyon érdekel

Figyelt kérdés
Egyszerűen ne mértem miért vagyok gyáva ? miért van az hogy ha pl: az utcában látok 7-8 BMX-es "raj"-t akkor inkább leszegett fejjel gyorsan elmegyek vagy kerülő úton megyek mert félek hogy beszólnak meg ilyenek és nem tudom hogy miért van az hogy ennyire gyáva vagyok. pedig járok box-ni de nincs annyi vér a pucámban hogy mondjuk ha valaki belém köt akkor megüssem ez is miért van???? pedig meg kell védenem magamat nem ???? de akkor miért nem megy ? ha valaki tudja hogy mi ennek az oka akkor kérlek az mondja el nekem .amúgy 14évef fiú vagyok
2011. jún. 11. 16:24
 1/6 anonim válasza:

Túl sokat törődsz a következményekkel

Csak legyél gyors és kiszámíthatatlan, ismerd ki a másik gyengéit és üsd meg ha úgy adódik (nem az számít, hogy milyen erős vagy, hanem hogy milyen stratégiád van az ilyen esetekre)

2011. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam, csak nekem az egyedül vagyok a többiek meg sokan vannak szituációk nem jöttek be. Egyedül 3, esetleg 4 ember ellen álltam ki, amúgy futás. És sajna mikor megy a balhé utáni napokba a köcsögösködés ez elég gyakran megtörténik. Viszont most ez megváltozott akkor amikor volt nálam egy albán testvérpár akiket meg kellett védeni 6 arabtól. Nem sokat gondolkoztam ösztönből cselekedtem hogy kiálltam mellettük pedig biztos volt hogy semmi esélyem nincs. Lehetett volna belőle bukta de nem lett és utána hetekig olyan felszabadult voltam hogy csak na :) Egyszer kell csak kiállnod magadért hogy megérezd az ízét ez mennyivel jobb mint meghátrálni. Sokkal jobb ha egyszer meg is agyalnának (amit nem hiszek), mint hogy évekig szarul érezd magad.
2011. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pont a bmx-esektől félsz? A 14-15 éves bmx esek nagyjából annyira felkészültek egy boxolóval szemben, mint egy hagyma. Gondolj bele úgy, mint egy buli, hogy megmutatod, ki vagy.
2011. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vree ***** válasza:
Miért kéne megütnöd ha valaki beszól, ahelyett hogy visszaszólsz? Pofázni tanulj meg, ne ütni. Azt tartogasd akkorra ha ő kezd el valamit. Testi épségedet ne kockáztasd feleslegesen.
2011. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen köszi a segítséget. de a baj az is hogy ezek ilyen 8-10 lehetnek talán és minden egyes nap ott állnak az utca közepén és hát persze mindig beszólnak és ez zavar és ha most vissza szólok azok rám jönnek most oké egy kettő leütök és ha mákom van akkor a maradék 5-6 talán bokán fossa magát és akkor csak messzebbről pofáznak de ha nem ? akkor viszont ezek ott kinyírnak ami meg nos hát nem lenne túl szerencsés ugyebár.........
2011. jún. 16. 00:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ezek fiatalok, mint te is. Láttál már a TV-ben kosokat? Na, olyan ez is, összeszedsz egy-két monoklit meg lila foltot, és megtanulod. Hidd el, ha visszaszólsz nekik, persze nem csak 1-2 szót szórsz el, hanem normálisan, akkor nem mennek neked.
2011. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!