Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyi hangulatom van,...

Karácsonyi hangulatom van, egyedül vagyok vele?

Figyelt kérdés

pedig még csak október :D várjátok már a karácsonyt ?

[link]


2011. okt. 5. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem várom.Nem rohanok ennyire előre,mert akkor decemberben nem tudnám élvezni a karácsonyi hangulatot.Így is eléggé lehangoló,hogy már július-augusztus óta árulnak karácsonyi cuccokat,télapó csokikat stb..Miért kell ennyire előre szaladni vele??

Karácsonykor meg majd a húsvét lesz a téma???

2011. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jutott még eszembe a karácsony. Majd november környékén. :)
2011. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én itt Szlovákiában élek és itt meg nincsenek se csoki mikulások se semmi majd csak November elején Október végén
2011. okt. 5. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem láttam még karácsonyi cuccokat a boltokban. (Budapest)
2011. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én várom. Így ősszel amikor leülök az ágyra és szürke felhős az ég és kicsit fázom, akkor mindig belémhasit ez a dolog :D
2011. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 13:45

Én Angliában élek,és itt már kezdenek a boltok tele lenni a karácsonyi cuccokkal.Már árulnak mindenféle karácsonyi pudingot(az angol sütit) meg egyéb karácsonyi sütiket,csokikat.Egy jó pár üzletben már lehet venni díszeket..Elég lehangoló hogy a sok hallowenes maszkok,kellékek mellett már ott vannak a karácsonyi dolgok is.Ezért nem várom a karácsonyt,és egyre jobban kezdem utálni..Tavaly volt aki már novembere végén felállította a fát!Ráadásul mi dec.24-én díszitjük a fát,a legtöbb angol akkor már bontja is le..

2011. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08:54, Ez érdekes, nem is gondoltam volna, hogy ott ennyire nyomják a karácsony-ipart. Tényleg kiábrándító, ahogy leírtad. :(

(13:45 voltam.)

2011. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért, de egyszerűen engem is ennyire korán elkapott idén a karácsonyi/ karácsony váró hangulat. Én nagyon de nagyon szeretem a karit, és ahogy beütött a hűvösebb idő, hogy korábban sötétedik, én meg bent a meleg lakásban,áááá nem is tudom szavakban kifejezni, elkapott ez a csodás érzés. Kimegyek, és érzem a ,,hideg illatát" és csodás. Ezek mind mind elindították bennem ezt az érzést, és ha még sütne a nap,és folytatódna a késő nyári idő novemberig akkor valószínűleg nem égnék lázban, de így wáááá. Amúgy ,,normál" esetben november közepén/végén kezdem el várni. Mindenesetre akármennyire is van addig azért jócskán idő, várjuk együtt azzal aki még érzi azt amiket én.:)
2011. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!