Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért írnak ki...

Az emberek miért írnak ki mindent Facebookra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, mint hogy minden egyes vizsga/dolgozatjegy közlése, éppen mit eszik, magánélet élése az üzifalon, minden egyes program közlése...ilyenek. Tisztelet a kivételnek persze! :) És ez csak engem idegesít? :D
2011. jún. 11. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ez tényleg idegesítő és azért csinálják mert fantáziátlan senkik akik nem tudnak mit kezdeni magukkal.
2011. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
mert nem ismerik a twitter-t
2011. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ludens válasza:
100%

Hát ennek most alakul a kultúrája, az emberek szociális életük nagy részét most már a neten élik. Nincs ezzel semmi baj csak még alakulóban van. Nekem ismerőseim között csak jó barátaim vannak akik olyan dolgokat osztanak meg amire kiváncsi is szoktam lenni. Persze volt is sértődés abbol, hogy voltak ismerösök akiket vissza utasítottam, de valamit valamiért. A lakásomba se hívok meg mindenkit csak mert egyszer találkoztam vele valahol... .


Egyszóval olyan embereket vegyél fel ilyen portálokra akikkel hasonló az értékrendtek világnézetetek és akkor nem zavarnak majd az ilyesmik.

2011. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem azert mert nincs jobb dolguk xD Raernek....
2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
V jobban erzik magukat ha megoszthatjak masokkal a dolgaikat
2011. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki még azt is kiírja, hogy éppen sz*rni van! :S De az ilyet meg érteni se lehet! Nah még azt utálom nagyon, aki látványosan szenved és sajnáltatja magát, hogy ő milyen rosszul van érzelmileg! Jó oké írja ki egyszer, de hogy minden egyes alkalommal akár hányszor ír az üzifalra csak ezt lehet olvasni... :S Nah meg sok ember már ezért harmincas inkább, hogyha már kilép a lakásból akkor is azt nézze!! :/
2011. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha én is kiírok teljesen fölösleges dolgokat, de a magánéleti témákat nem osztom meg az üzenőfalamon... Én azokat nem értettem meg soha, akik a neten élik a magánéletüket és mindent elárulnak még a szexuális dolgaikról is. Bár mindenki azt mond el magáról amit akar, szerintem ez mégis undorító.

Amúgy a kérdésre válaszolva azért, mert jól esik és nincs más akivel megoszthatná az ember, vagy kíváncsi arra hogy más hogy van a dologgal, ki fogja kommentelni stb...

2011. jún. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!