Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a mondatok hogy lennének...

Ezek a mondatok hogy lennének angolul? Akad itt olyan hősies mindent tudó, aki képes lenne nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Ha képes lennék, magam csinálnám, de ezek meghaladják a képességeimet. Nagyon szépen kérlek titeket, emberkék, hogy normálisan válaszoljatok! :) Köszönöm szépen.


1. "Bármikor a zsebedbe nyúl, hogy kifosszon minden vagyonodból, amíg te nem figyelsz oda. A hazugságok és a csalás patrónusa."


2. "Mindezt olyan precizitással csinálja, hogy a hazugságvizsgáló sem töri meg. Bárkit, bárhol leszégyenít, hogy azt a javára fordítsa."


3. "A 'Ne a borítója alapján ítéld a könyvet' elv alapján elindulva.... "


4. "Lehetetlen megakadályozni, hogy tilosba tévedjen. Nincs olyan tiltott hely, amit ő ne találna meg előbb vagy utóbb"


5. "Rejtélyes csalfaság árad minden részéből, egyszerre igézi és fertőzi meg környezetét. Olyan, mint egy két lábon járó, lélegző kárhozat, egy fenségességbe burkolt dögvészt hozó kórság."


6. "Büntetései kemények és gyakran követelik az elszenvedő életét is."


7. "Egyetlen vonásától úgy érzed, tőből tépi ki a szabadság szárnyait megkínzott hátadból."


8. "Nyugodtan elmondhatjuk róla, hogy igazi, hamisítatlan manipulátor, akinek egy szavát sem szabad elhinni – de még arcának egyetlen rezdülésében sem. A mocsokkal borított szavak mögött kell keresni az igazságot, a célt, hogy mit akar ezekkel az apró, de annál nagyobb galibát okozó sunyiságokkal, a pillantása legmélyén, lelke sötét bugyraiban kell kutatni a választ – máshol ugyan meg nem találnád."


9. "Ahhoz, hogy ilyen kiválóan tudja manipulálni környezetét és fenntarthassa az érdektelenség igencsak őszinte álarcát, melyet egy elbűvölő mosollyal kompenzál, rendkívül intelligensnek kell lennie – és bármily meglepő is, nagyon is az. Hatalma kordában tartásához, és időnkénti Birodalmának irányításához elengedhetetlen a józanész horrorisztikus okossága."


10. "Sokkal jobban szereti a manipulációkból született lelki terrorokat, a hazugságok övezte, félelemből elkövetett gyilkosságokat. Mániája elhinteni a bűn sötét magvait a világban, s gyötörni az őszinte, naiv lelkeket azzal, hogy környezetüket csábítja a hamisság oltárára."


11. "Imádja a pénzt, sűrűn meginog a pénz láttán. Szereti a pénzes pasikat, s kizsebelni őket."


2011. okt. 24. 16:10
 1/8 anonim válasza:
webforditás vagy google fordító :)
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÁH! Az halálos. Ha csak pocsék fordítás kellene, azzal csinálnám. Viszont nekem pontosabb fordítás kellene. :)
2011. okt. 24. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs de ez olyan sok h orabert kernek erte ha megcsinalnam xD


Menj be egy forditoirodaba!

2011. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell az egészet, ha ekkora baj, csak esetleg amennyit megcsinálnál nekem ingyen? :)
2011. okt. 24. 16:29
 5/8 anonim válasza:
6, His punishments are hard and often demand the victim's life.
2011. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából:

1. "(He) reaches into your pocket any time, to plunder all your properties, while you are not listening. The patron of lies and cheat."


2. "(He) does that with such precision, that not even lie-detectors can break *him. (He) humiliates anyone, anywhere, to turn it to *his favor."


3. "According to the "DoN't judge the book by its cover" theory..."


4. "Its impossible to prevent *him from getting into prohibited places. There are no prohibited place, that he couldn't find sooner, or later."


5. "Mysterious treachery flows from all *his parts, charming and infecting *his surroundings at once. (He's) like a walking, breathing damnation, a disease bringing plague, covered in sublimity."


6. "*His punishments are cruel, and often demands the victim's life"


7. "From a single feature of him, you feel like he* plucks the wings of freedom from your tortured back by stem."


Eddig bírtam, nem vagyok biztos benne, hogy mind jó, de én vhogy így fordítanám :D

2011. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 1. 12:56
 8/8 anonim válasza:
Ez ÉN vagyok? Én ilyen bonyolult írást nem is tudnék... El is szállt az agyam tőle rendesen.
2013. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!