Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok meztelenkedni ilyen...

Szoktatok meztelenkedni ilyen meleg időben?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akik szoktak otthon meztelenül lenni napközbe vagy éjszaka alvásnál, és ezzel kerültetek már esetleg kellemetlen helyzetbe. Napozni is szoktatok otthon vagy valahol? ez is érdekelne. Nemet és kort is írjatok legyetek olyan kedvesek. Köszi =)
2011. jún. 12. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itthon szoktam, mivel sokat vagyok egyedül,így senki nem zavar. Ha nem is teljesen,de max. egy bugyi van rajtam. Este csak akkor aludtam meztelenül,amíg volt kivel..egyedül nem olyan :/

22/L

2011. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem ezt mert én is sokat meztelenkedek, itthon tornázni csak meztelenül szoktam, télen meg amikor hideg van akkor veszek fel hozzá valami dressz féleséget:) Meg alapból is sokat pucérkodom, aludni nyáron csak meztelenül, valamikor fürdés után már fel sem öltözök csak magamra dobom a köntöst és úgy megyek be a szobámba kicsit tv-zni vagy ha gépezek akkor, de azt ledobom és már alvás van.
2011. jún. 12. 14:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 18/L vagyok :) csak hogy mint kérdező de ne maradjak ki a sorból.
2011. jún. 12. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nyáron, mikor kint 40 fok van, akkor már a lakás is totál elviselhetetlen.

Na akkor szoktam egy szál bugyiban ülni a gép előtt, max még egy ilyen laza topp.

2011. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elég nagy a nyüzsgés nálunk,ráadásul szomszéd is ide lát néha, szeretek lengén járni de igazából nem szeretem ha csak úgy lifeg a kígyó mer kényelmetlen,ráadásul ha nem is függőleges helyzetbe van (vége lefelé néz) akkor elkezd merevedni ezért egy alsógatyó mindig van rajtam
2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja 24/f voltam
2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igazából még mindig 24/f vagyok,egész év végéig
2011. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mond már meg hol laksz,megyek rád rontok tornázás közben:D


amúgy én nem szoktam,félnék hogy észrevesznek, meg amúgy sem érzek különösebb vágyaz a meztelenkedés iránt:) 18/f voltam és vagyok!

2011. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én szoktam meztelenkedni,és este is úgy alszom mindig.Kellemetlen helyzetek mindig vannak Pl: ajtót kell nyitni valakinek,meglátnak-néznek torna közben stb... Pl: az én szobám a tesóim szobájával szemben van.Hétvégén amikor felébredek úgy dél körül mindig van nálunk valaki.Rendszerint a tesóméknál.Az ajtót nem szoktam becsukni így át látnak míg alszom,főleg nyár furi egy kicsit mert nem használok takarót se.Rendszerint hason szoktam aludni,de mostanában háton felhúzott lábakkal terpeszben.Nem éppen előnyös alvópóz,főleg ha reggel fürdök mert a koszos popsim..puncim bámulják.De ez van..


14L

2011. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
xD utolsó. hát zárjad azt az ajtót:D lehet hogy még nem zavar de majd lehet hogy fog.
2011. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!