Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasznos, érdekes és jó program...

Hasznos, érdekes és jó programok, hogy gyorsabban telljen a VAKÁCIÓ. Ki tud ilyeneket?

Figyelt kérdés

Minden választ és ötletet szívesen olvasok!


14 éves, 7. osztályos lány


2011. jún. 13. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk a magyar nyelvtan áttanulmányozását ajánlanám kezdetnek....

ha megvolt,akkor sportolj^^

2011. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha ejtettem egy helyesírási hibát, biztosan csak figyelmetlenségből adódott, mert gyakran küldtek/küldenek helyesírási versenyre (nem azért írom, hogy dicsekedjek), és nem jellemző rám, de úgy gondolom, hogy minden ember hibázik...
2011. jún. 13. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

A nyelvtankönyv tanulmányozását ajánlom először.

Ha megvan, akkor menjél sportolni. Biztos nem árt meg, én is ezen a nyáron fogom elkezdeni.

2011. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj el úszni, strandolni, moziba, állatkerbe, vidámparkba, kirándulni/várost nézni, ezek mind-mind egész napos programok, strandra többször is mehetsz. Aztán ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal, tanulj valamilyen nyelvet, esetleg kérdezd meg a szomszéd néniket nincs-e szükségük valamilyen segítségre, bevásárlás, porszívózás stb.
2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, biciklizz, görkorizz, rajzolj, kézműveskedj, kirándulj, fotózz, piknikezzetek.
2011. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem "kedves" első válaszoló, hogy mi bajod a helyesírással... Már bocsánat, hogy mert egyetlen egy hibát is ejteni, képzeld én is szoktam, pedig igazán nem mondom el, hogy milyen a helyesírásom (tudod...nem szoktam dicsekedni!!)...és amúgy is, mi van ha elgépelte, nem figyelt vagy ilyesmi??...


14/L

2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) Az a gond, hogy a 60 km -es körzetünkben se mozi, se állatkert, egyedül a strand az, ami még viszonylag közel van hozzánk. De azért nagyon köszönöm az ötleteket, sokat segítetek vele!


(Ja, az első válaszolóval nem kell foglalkozni! Valószínű, hogy úgy érzi jól magát, ha piszkálhatja a másikat.) :-)


Mindenkinek nagyon kellemes szünetet kívánok, és még várom a további válaszaitokat is! :-))

2011. jún. 13. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át a barátnőidet és nézzetek filmet, beszélgessetek stb.. Menjetek el pizzázni, vagy süssetek valamit otthon, az is vicces szokott lenni vagy nyársaljatok :D Mi nyáron sokat megyünk bicózni, görkorizni. Nemtudom, hogy szeretsz e kirándulni, mert én nem szeretek, de ha van kedvetek akkor menjetek sokat. :) Segíthetsz anyudéknak, mamádéknak. Kb ennyi :) jó szórakozást! :D
2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)


Azt már "tervbe vettem", hogy sokat fogok segíteni itthon, főleg, hogy Anyukám egész nyáron dolgozik egy utazási irodában, egyedül nevel engem, ezért elkél a segítség. A nagyszüleim is velünk laknak, náluk is rendszeresen fogok porszívózni, törölgetni, mosogatni, boltba menni stb. Általában miután Anya hazaér a munkából, el szoktunk menni a városi rendezvényekre (igaz, nagyon kevés van). :-)

2011. jún. 13. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nem értem hogy miért kell a VAKÁCIÓNAK "gyorsan elmennie" stréber... -.-"
2011. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!