Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykirándulásra mibe...

Osztálykirándulásra mibe szoktátok vinni a cuccotokat gurulós bőrönd vagy táska?

Figyelt kérdés
2/nap
2011. jún. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg minél kisebbe, amibe belefér a cuccod. Inkább táska, de ha sokat kell menni, akkor inkább gurulj, úgy könnyebb...
2011. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevés cucc és hátizsák.
2011. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy 2 éjszakás, 3 napos osztálykirándulásra nagy, gurulós bőröndbe annyi ruhát vittem, mint más 2 hétre, külföldre. :D Szóval inkább a táskát ajánlom, mert engem majdnem kinéztek a szállásról, hogy mi a fenének vittem ennyi cuccot? (10 db póló, 6-8 db nadrág, 2 db szoknya stb., aminek csak a töredékét vettem fel.) XD
2011. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a gurulós bőröndöt ajánlom. De ne azt az emeleteset, hanem kisebbet. Csak olyan dolgokat rakj bele, ami kell, feleslegeset ne nagyon, hiszen úgysem lesz időd kiránduláson a többiek mellett mással foglalkozni. Én ilyent szoktam vinni: [link]
2011. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!