Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell kampányolni a Fila...

Miért kell kampányolni a Fila táska ellen?

Figyelt kérdés

Hallottam már pál negatív véleményt róla, de most ez a szavazás kíváncsivá tett hogy ez miért is jó:

[link]



Olvastam a kommenteket néhány szép kifejtős és egyet értek párral, ezért néhányat talán ismételni fogok...


Szóval elsődleges indok "Minden 2. vagy 3. embernek ilyen van" Ez sok mindenre igaz, nem hiszem hogy ez nagyobb baj lenne, minthogy minden 3. lány vasalja a haját, minden 2. csőnadrágot hord, minden 3./4. ember gumiórát, és amibe az egyik kommentelő beletrafált ez a nagyi fürdősapkájára emlékeztető virágmintás vékony nadrág, aminél én is azt vettem észre elsőként hogy mindegy kinn van ez bizony a segge közé vág erősen :D Oké kövezzetek meg, engem nem zavar ki hogy néz ki, csak megjegyzem hogy nem ez az egyetlen egyforma az embereken...

A Converse meg hasonló márkákról ne is beszéljünk ahol 12 000-ért veszel egy tornacipőt és menő letél, de ezt a tornacipőt mindenki megvette akinek volt rá pénze....

Oké az hogy mindenkinek van oké, de ha az ember csak egy naig figyel (már ha ennyire ráér) akkor másból is lát rengeteg egyformát, csak most pont a Fila táskára voltunk kihegyezve



Aztán másik indok arra hogy miért menőbb a Converse mint a Fila táska: Mert háromszor annyiba kerül...valaki nagyon jól írta is, ne kelljen elnézést kérnem csak emrt olcsóbban vettem a táskám vagy gáz ha 2ezerért veszem? Egyáltalán miért nem lehet élni hagyni azt akinek csak ennyi pénze van táskára, és 1-2 hónap élelmiszer vásárlás és esetleg 1-1 jószívű pénztáros által összegyűlt a pont? Tényleg keresem az okát ennek a nagy vérszívásnak, hogy msot miért olyan rohadt fonts az hogy valaki Fila táskába viszi a cuccát? Hogy tud irritálni valakit egy szimpla táska? xD


Csak mert sokan megvették mert olcsó volt és ennyi pénze a legtöbbeknek volt már ciki? De ami szintén mindenkinek van csak 2-3ezerrel drágább az már nem :D Nem értem hogy működik ez a divat....Nem kell most vérmesen ugatni korrekt választ és véleményt kérek...



Jajj és még a harmadik indok lemaradt: A Fila táskások egyedinek hiszik magukat....Nos én sok Fila táskát hordó embert ismerek eggyel nem találkoztam még aki egyedinek hitte volna magát vagy akár csak divatosnak is legfeljebb röhögtek egymáson hogy "neked is? Nekem is:D" és ennyi....viszont a fennt említett divatolókból nem eggyel találkoztam már aki abban a ruhában ami elmegy mellett 5 percenként, egyedinek érezte magát (hozzáteszem egyáltalán nem általánosítok, csak mert valaki divatos még nem beképzelt, Lehet a táskások közt is van beképzelt, a divatosok közt meg biztos hogy van szerény)


Szóval röviden csak annyi, miért gáz az, hogy sokaknak van Fila táskája, és miért divat, ha mindenki a gumiórát a Converset meg a csőgatyát meg a virágos gatyót hordja?


2011. szept. 6. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem is azzal van baj, hogy minden második embernek ilyen van, hanem az, hogy silány minőségűek. Vettem egy hátizsákot és egy gurulós utazótáskát is a nyaralásra. Mondanom se kell, hogy mindkettő az első napon már tönkrement. A hátizsáknak a cipzárja maradt a kezembe, az utazótáska pedig kiszakadt és kitört a kereke. Még jó, hogy megvolt a blokk, nyaralás után visszavittem a Tescoba. Ugyan ki akarták cserélni, de én inkább a pénz kértem vissza...Lehet, hogy csak én fogtam ki ezeket, nem tudom. Most vettem hasonló Nike táskákat, azokkal semmi gond.
2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Fila táskákra lehetett beváltani Tesco-pontokat, emiatt is olyan "gagyibb" kép alakul ki róla.

Vagyis a Fila is "Tesco-táska" lett, azért érthető a tesco-szatyros összehasonlítás is :)


Ennyit írni.. ennyire érdekel a Fila? Bocs, nem olvastam végig.

2011. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezt az indokot már meg tudom érteni...:) De ez nem szerepelt azok közt hogy miért olyan irritáló...


Egyébként igen nekünk egy ilyen filánk van alaposan megválogattuk, mert ahol a cipzárba szúrták a címkét az könnyen foszlik, és szétjön a cipzár meg ilyen apróságok....mondjuk erről inkább az a hülye tehet aki odarakta a címkét....

El kell ismerni hogy nem egy 10 000 forintos táska minőségével rendelkezik, de akinek nincs annyia annak is kellhet táska....Őszintén szólva én még nem beszéltem olyannal aki divatból hordja csak olyannal aki mevette mert tök jó, mert olcsóbb mint a kínaiban, és nem tudom a többi táska milyen ezek szerint nem a legjobb az oldaltáska jól bírja...

2011. szept. 6. 23:42
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem gond ha nem olvastad el, egyébként nem a Fila érdekel, hanem az hogy az embereknek most miért is fáj ez annyira? :D Kampányolni egy nyüves táska ellen...xD
2011. szept. 6. 23:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor én most ratyi vagyok? mert én is a tecsóban vettem 2,5k-ér pontokért cserébe egy fila hátizsákot :D eddig nem gondoltam, hogy ez gáz


volt konzerv táskám is, de az 2év után kilett hajítva, mert tönkrement. azért 12k-t fizettem. mondjuk a converse cipőim rohadt jók voltak, de a táska nem vált be.

2011. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen hátizsák, igaz eddig 1X használtam, de mint mindenre erre is rá van írva, hogy rendeltetésszerűen kell használni. Sztem ha az ember ehhez tartja magát, akkor sokmindene hosszú ideig fog tartani. Igaz táskák terén én a Samsonite pártján állok, abból van nekem 3, mind a 3 tökéletes, hiába öreg! Ezt a T*sco-ban cak azért vettük, mert ennyiért megérte. (de hozzá kell tenni engem is egy kicsit bosszant, hogy nagyon sokat látok most belőle!)
2011. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs és nem is lesz, de semmi bajom velük. kb. leszarom kinek milyen táskája van.
2011. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a Fila cuccok.Én már akkor kinéztem egy Fila cipőt,amikor még nem nagyon hordtak Fila táskákat,csak azért mert nem olyan tucat,mint a nike,puma.

Inkább lázadjanak a Converse cipő ellen,mert az már tényleg nagyon uncsi.Abból is inkább a Fila.Ha vennék olyat,de nem veszek,mert nem vagyok már 10-en 20-on éves.30-as vagyok :)))

2011. szept. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A fiatalok között a státuszszimbólum a ruha és a technikai kütyük. Később, amint az ember átnyergel a kocsira és a házra, már nem olyan lényeges ez.
2011. szept. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

első


nekem is van fila hátitatyóm, és semmi baja sincs azóta sem amióta megvan

2011. szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!