Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy évszámba...

Mit jelent az, ha egy évszámban az egyik számot egy X-szel jelölk?

Figyelt kérdés
Tehát pl.: 199X 200X 154X 184X Értitek? És mi van akkor, ha special tudjuk h mi ál az X helyén, mégis ezt írja ki? Ez mér van?
2011. jún. 14. 01:46
 1/3 anonim válasza:
100%
nem tudom biztosan, de szerintem az h nem tudják a pontos évszámot csak azt, hogy melyik évtizedben és a pontos évet X-el jelölik. De ez csak szerintem van így nem biztos :D
2011. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Például: 199X: ezerkilencszázkilencvenvalamennyi

200X: kétezer-valamennyi

154X: ezerötszáznegyvenvalamennyi


Értjük?? :D Ezt valószínű az adott dátumok előtt írták le és nem tudták mikor lesz az amit oda írtak, csak tippeltek

2011. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha több évszámról van szó, és nem akarod felsorolni, pl.: az osztályomban mindenki 199X-ben született (92, 93, 94).
2011. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!