Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan dolog, hogy ha...

Létezik olyan dolog, hogy ha születésnapja van valakinek, akkor valahogy beleírják az újságba ha megrendelem?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor hol lehet ilyet csináltatni?

Köszi előre is.


2011. jún. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e ilyen, de szerintem a legtöbben igen dühösek lennének egy ilyen akció miatt!!!
2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

létezhet, ehhez meg kell venned egy valamekkora felületet az adott újságnál, hiszen hirdetésnek minősül - az már mindegy, rád bízzák, hogy mivel töltöd meg a pl. 45x40 mm felületet. újságonként változnak jó nagyokat az árak, olvasottságtól függően.

ha arra gondolsz, hogy csak úgy pl. a Blikkbe beleíratnál egy bizonyos cikk környezetébe egy szöveget, na olyat nem tesznek lehetővé, mindenképpen keretben lenne a szöveged.

és ha még azt is megszabod, hogy fixen melyik oldalon legyen, az az amúgy is borsos áron felüli felárat jelentene.

de kérhetsz sima apróhirdetést is, az jóval olcsóbb, csak az az aprók oldalán jelenik meg.

remélem segítettem :)

2011. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Szerintem vicces dolog. A mi családunk szereti a poénokat és tuti örülne neki akinek szánom. Mindig mondogatta, hogy egyszer bekerül az újságba. Ugyan olyan, mikor kérsz a rádióba egy számot valakinek csak itt újságba írják. :D


Másodiknak:

Köszi szépen:)

Ilyen sima mezei olcsóbb újságra gondoltam. Csak a vicc a lényeg benne. Csak nem tudom, hol lehet ezt intézni.

2011. jún. 15. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:

olcsó napilap (hirdetés szempontjából) a Népszava és a Magyar Hírlap is, de mindkettő határozott pártállású: az első baloldali, a második jobbos.

én tudnék neked segíteni, hirdetésekkel foglalkozom.

2011. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(folyt: a második voltam)
2011. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. a Zalai Hírlap-ban van ilyen és nagyon sokan igénybe szokták venni a szolgáltatást. Mi is csináltattunk anno köszöntést a nagyszülők házassági évfordulójára.


Felénk ez elég megszokott, úgyhogy van direkt egy csomó keret, kép, idézet, amit az újságnál össze lehet rakni, de persze egyedibb dolgot is bele rakhat aki akar.


Nem volt olyan olcsó mulatság...de nem is vészesen drága.

2011. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Utolsó válaszoló:

Mennyi volt kb.? Csak hogy tudjak viszonyítani. :)

2011. jún. 15. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, hát bevallom, hogy már nem nagyon emlékszem, mert még gyerek voltam, szóval nem én rendeltem meg a szüleim, meg volt már 5 éve. Szóval most már biztos nagyon másak az árak.

De szerintem 5-10 ezer Ft között lehet. Sokat számít, hogy milyen nagyot szeretnél, hány betűvel, akarsz -e képet, meg ilyesmik..de ha bemész a Hírlaphoz, akkor ott egész biztos tájékoztatnak..

2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!