Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vigyek táskát egy koncertre?...

Vigyek táskát egy koncertre? Vagy mit vigyek?

Figyelt kérdés

Életemben először megyek ma koncertre :)

Vinnem kéne ásványvizet az útra, mert nagyon sokat iszok, na meg az irataim, stb..


Vagy préseljem bele a zsebembe? Ciki táskával menni?


2011. jún. 16. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Valamibe bele kell pakolnod a szükséges holmikat! Én többnyire oldaltáskát szoktam vinni, mert arra nem kell annyira figyelni!
2011. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan oldaltáskát, batyut, nagy 'zsákszerű' táskát vigyél, amit át tudsz vetni a nyakadon is, keresztben a mellkasodon, és akkor egyáltalán nem fog zavarni, akadályozni, de legalább tudsz mibe pakolni. én így szoktam biciklizni is.
2011. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nincs olyan vállon átvehető táskám :(
2011. jún. 16. 11:28
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak vállra kasztható táskám van, semmilyen övtáskám, batyum, semmim.. :S


Amúgy bocsi a kategóriáért, nem is nagyon figyeltem

2011. jún. 16. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél nyugodtan! Egyáltalán nem ciki. A vállon átvehetős is jó, miért lenne különbség más tatyók között. :) Szerintem ez legyen a legkisebb gondod. :)

Jó szórakozást!

20/L

2011. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak olyan nagy a táskám, és kézbe is hülyén néz ki, max a vállamon jó...

2011. jún. 16. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg annyi, hogy figyelj a táskádra és mindig kéznél legyen.

Lehet nem nézed ki az emberekből, de ilyenkor a zsebelés nagyon trendi szokott lenni!

2011. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én övtáskával szoktam menni, kétdecis szívószálas innivaló abba is belefér, akár nem is egy. Nem túl trendi, de tuti biztonságban van benne minden.
2011. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem simán jó egy vállon hordható táska is, én voltam már azzal koncerten... mondjuk a vállon átvethető egy fokkal kényelmesebb, az igaz :D.

Amit én még vinnék: zsepi, ha szeretnél fotózni, fényképező, ha autogramkérős típus vagy, akkor toll meg papír :P...

2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor kérj kölcsön valami oldaltáskát, amibe fér 1 0.5-ös víz, pénztárca, iratok, zsepi, telefon, kis piperetasi, ha kell, rágó jól jöhet :D


én mindig táskával mentem koncertre és bulizni is. mi az, h ciki? könyörgöm, szokjatok már le erről a ciki-nem cikiről!


tudod mi a ciki? zokni szandállal meg a kék a pirossal! vagy ha úgy berúgsz, hogy össze se tudnak kaparni. na az ciki, a táska egyáltalán nem !

2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!