Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha verekednem kell mer megvan...

Ha verekednem kell mer megvan mondjuk beszélve vagy valami akkor elöte mit csináljak hogy jóban tudjak verekedni ara gondolok hogy minél friseb legyek meg ilyenek pl: iszok kávét meg lezuhyazok ilyenek?!

Figyelt kérdés
nagyon megköszöném ha mondanátok nagyon jó tanácsokat elöre is nagyon szépen köszönöm
2011. jún. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodat és a tudásodat fejleszd inkább, ne verekedj...
2011. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ilyen jó tipp legalábbis én nem tudok rólla. Esetleg nyújhatsz egy kicsit, de szerintem ez se számít sokat. Zuhanyzás meg kávé pedig szerintem szintén nem. Ha verekedésre kerül sor akkor úgy sem számít hogy előtte mit csináltál, max akkor ha valami full brutál kábszert szedtél be amitől nem érzed a fájdalmat és elborul az agyad... Szóval nincs jelentősége mit iszol vagy mit csinálsz előtte. Légy elszánt! Ennyi az egész titka. Hagyd hogy elboruljon az agyad, és add ki magadból a maximumot. Ha pedig megvertek akkor tudnod kell elengedni a füled mellett a késöbbi kötekedő beszólásokat, nEzeket nem szabad felvenni.
2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Ha meg lett beszélve előre a verekedés, ebből az jön le, hogy te nagy bunyós vagy, de akkor minek a tanács?

2. Ha nem vagy nagy bunyós, akkor miért beszélted le előre, vagy minek egyeztél bele?

3. ez a fajta viselkedés kb 20éve volt divat a Borsodi sulikba..

4. És a tanács: menj tanulni, okosodj, művelődj, attól, hogy verekszik valaki, nem lesz nagy ember a társadalomban.

5. Ide majd írnak a következő hozzászólók!

2011. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretek verekedni nem is én kezdtem de picit megvertek és azér beszélték le vele a holnapot mer ma anyit dolgoztam hogy semmi eröm nem volt és tanulok is meg okosodok is de azér kösz a komikat
2011. jún. 16. 21:16
 5/8 JLlompi ***** válasza:

hát jól felspannolod magad valami kemény zene( http://www.youtube.com/watch?v=GZrRIMbuWUk http://www.youtube.com/watch?v=VDvr08sCPOc&feature=feedlik_m..

nyújtás egy-két fekvőtámasz,és izgasd fel magad hagyd hogy az adrelalin dolgozzon KABÁTOT,TÁSKÁT BIZTONSÁGOS TÁVBA VEDD LE !! biztosítást kössél :D

2011. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz szépen igazi jó tanács :D
2011. jún. 17. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi volt?
2011. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezek szerint szarrá verték, nem ír vissza semmit a gyerek.
2012. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!