Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a hitman blood...

Hogyan lehet a hitman blood money utolsó pályáját (reqiem) balesetnek álcázni?

Figyelt kérdés
régebben olvastam valahol hogy egyesek megcsiálták balesetnek álcázva, de nem emlékszem nekik hogy jött össze
2011. jún. 17. 10:43
 1/7 anonim válasza:
a Requiemet? ott nem is lehet elérni rangot a küldetésért, balesetnek biztos nem lehetett álcázni, mivel Agent 47 ott a koporsójáról kel fel, esetleg úgy tudom elképzelni, hogy cheattel
2011. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a koporsóbol tudom hogy felkel, úgy meg is csináltam, csak olvastam valahol hogy valaki balesetnek álcázta, de nem volt időm elolvasni hogy, aztán meg nem találtam meg az oldalt
2011. jún. 29. 14:47
 3/7 anonim válasza:
Hát én csak úgy tudom elképzelni, ha valamilyen csalást alkalmazott, mivel ha felkelsz, egyből elkezdenek lőni rád, mondjuk van itt egy videó, nem tudom erre gondoltál e: http://www.youtube.com/watch?v=zZHNmeBr4tQ remélem segít :)
2011. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, valami hasonlóra gondoltam, bár nem volt konkrét elképzelésem, mivel mint már írtam csak olvastam hogy valaki megcsinálta, nem láttam hogy
2011. júl. 3. 16:11
 5/7 Csongi24 válasza:
tetu Hitman, nekem nek kelt fel, hogy kene felkelteni?
2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem se kelt fel hogyan kell?
2013. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(előző)

ja már tudom nyomjuk sokszor a w betűt

2013. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!