Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet legális csinálni?...

Ilyet legális csinálni? Mármint, ha közlekednék is vele? Amúgy ölet, hogy hogy kell ilyet szerelni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. jún. 18. 16:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek az apja bicikliszerelő. Készít különleges bicikliket is, mint pl, aminek ellentétesen forog a kormánya, vagy amelyik ilyen Bunny Hopp-os, és hullámzik, illetve fekvő biciklit, stb. stb.

Azok teljesen legálisak, bármikor lehet velük menni az utcán, és szerintem nem sok extrában különböznek a képen látható kerékpártól. Ha megvan rajta minden, ami 1 biciklihez kell, ill. nem balesetveszélyes, csak éppen a kormánya egy kocsikormánnyal van helyettesítve, szerintem ez is legális. Bár, ki tudja.... Lehet, hogy a mogorva rendőr bácsi megállítana, és beszélgetne pár sort, de ha meg is büntet, nem hiszem, hogy olyan 100 ezres "adományt" kellene fizetni. Mi kisvárosban élünk, rendesek az emberek, simán lehetne ilyennel közlekedni.

2011. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most már csak az a kérdés,hogy hogy?

:)

2011. jún. 18. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, hogy kell ilyet csinálni, én nem vagyok bicikliszerelő. :D

De valami furfangos szaki biztos megcsinálja neked. Ha gondolod gyere le Gyulára, és csináltasd itt, az ismerősöm apujánál. :DD

2011. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
^-^ Köszi! xD
2011. jún. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!