Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Twilight anime/manga?

Twilight anime/manga?

Figyelt kérdés
a neten rengeteg olyat látok, hogy az alkonyatból mangát illetve animét készítenek. ez igaz?
2010. jún. 11. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom...
2010. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, hogy nem. Nem elég, hogy Robert Pattinson játssza majd Kurt Cobaint, még az animét is rá akarják erőltetni erre az agyon csámcsogott témára? Szeretném, ha a japánok nem lennének butuskák, és nem próbálnának a szarból várat építeni.
2010. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Hát perez amennyire hiteles tud lenni. :D Meg amúgy is, a japánok nem lenének képesek vissza adni a hangulatát. Max Hentait tudnának belőle csinálni x)

2010. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és a linket is XD bár én nem ieneket láttam XDXD am szerintem sem a legjobb a film de a könyvet imádom (L) mondjuk a negyediket még nem tudtam megvenni...(sem elolvasni, mert a könyvtárunk...hát elég szegényes...-.-'') mind1 köszönöm h válaszoltatok :))
2010. jún. 14. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek doujinshik. Én már olvastam Harry Potteres hentai-doujinshit is. (fúúúúj)


Nálam már a Batman anime is kiverte a biztosítékot. De szerintem, nem fognak belőle animét csinálni.

2010. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, van. Én úgy tuom,hogy van..ez olyan 90%.

vagy talán manga....az egyik van. XD

bár én is túlzásnak tartom (aniemfan vok, twilight-nál csak a könyveket szeretem)

2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! most vettem meg a breaking dawn-t és van hozzá ilyen könyvajánló hasonló könyvekből és ott volt, hogy twillight képregény... szóval a kérdés megoldódott... :D :)) de azért köszi, hogy válaszoltatok (és én is animefan vok xP)
2010. okt. 11. 17:45
 8/12 anonim válasza:
Az hiányozna még erre a világra....
2011. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eBCWaaLTVQc

ezekszerint van :)

jó szar,nem? Xd

szegény Alice úgy néz ki mint egy srác :ss

2011. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
ez nem az az alkonyat anime ezek több animéből összevannak rakva és a felirat az de egyébként nem azt jelenti amit ír.
2011. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!