Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bakancsban a fehér fűző mit...

Bakancsban a fehér fűző mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy bakancsban a fehér fűző azt jelenti hogy rasszista vagy náci.De Angliában a punkok is hordják elég sokan pedig ők nem rasszisták.Csak Magyarországon van ez a tévhit hogy a fehér fűző rasszistát jelent ?
2011. jún. 19. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
De am szerintem semmit nem jelent.Londonban a Punkok hordanak fehéret,zöldet,pirosat minden félét.Sztem aki jelentést tulajdonít neki akkor az csak divatember csak a külsőre megy.
2011. jún. 19. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:

haha ez enyém is pedig nem volt benne semmi extra, csak annyi hogy nálunk ez így terjedt el és kész, nem ugyanazt jelenti mindenhol minden.


meg hogy USA-ban van most egy hülye karkötős őrület, hogy ha mondjuk egy kéket egy pasi letép a csaj csuklójáról akkor kap egy csókot, de ez államonként változik... nálunk meg nincs is ilyen.


te mit írtál am?

2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A tiszta fehér fűző a nácik jelképe -.-" ppökkk

Szokták keverni de a csak fehér fűző az náci "jelkép"...

2011. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ELITHARCOS88 válasza:
Vannak náci és Oi Punkok is akik szélső jobboldaliak igy nagy esély van rá hogy azokat láttál... az meg hülyeség hogy a punkok bal oldaliak.... az igazi punkok szarnak a politikára és a rendszer ellen lázadnak kivétel a Náci,Oi Punkok... de az is igaz hogy vannak rohadt kommunista punkok is.. (én nem vagyok punk csak ismerek párat)
2012. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!