Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontosan mi történik az ember...

Pontosan mi történik az ember testével, miután meghal?

Figyelt kérdés
meghal, eltemetik, stb.
2008. febr. 22. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Amikor a holttestet a temetésre előkészítik, akkor rendszerint a lágyrészeket eltávolítják, a vérét leengedik és átmossák.

Ezt követően a koporsót kikezdik a föli "ragadozók", majd a testhez érve kezdetét veszi a számukra emészthető táplálék (hús) feldolgozása, ekkor tulajdonképpen ezer kukac rágja a testet. Ha ők végeztek, akkor a maradék egy idő után csontig lerothad, és végül megmarad a csont.

2008. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszy
2008. febr. 23. 09:12
 3/16 anonim válasza:
80%

:S

ezt olvasva, engem inkább hamvasszanak el

2008. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Drága első válaszadó,azért ninscen teljesen igazad!A kukacok belőlünk lesznek!Bennünk vannak!Azért azok a kukacok évekig is rághatják azt a vastag koporsót nem,mire bejutnak??-és akik kriptában vannak,azokban miért is van kukac?Átrágták a betont is vagy hogyan???Galambokat tartok,és egyszer az egyik madár elpusztult,és mikor megtaláltam(sajna nagyon rossz helyen halt meg,észre sem vettük)semmi nem látszott rajta.Ám amikor kivettem,letettem a földre,míg elmentem ásóért,hogy elássam.Közben a drága cicusom felkapta és elkezdte csócsálni.Elzavartam a macskám,és a galamb belsejében kukacok voltak!!A BELSEJÉBEN!!!A macska "bontotta" ki és nem a kukacok.Vagy az alatt a 3 perc alatt másztak bele?Jah am a galambház alja 30 cmrel magasabban van a földtől,és lábakon áll!Elemezd a dolgukat a kukacoknak:a holttestben kifejlődnek,megeszik az ehetőt,majd táplálék hiányában elpusztulnak.Örök körforgás.Csak takarítaniak úgymond...ennyi röviden :)Puszy Bea
2008. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves Bea

nagyon kedves lánynak tűnsz a válaszaid alapján, de szerintem most tévedsz

bennem 100% hogy nincsen egy rohadt kukac sem, és hogy miután meghalok kukacok lesznek belőlem, elég abszurd...

azért egy galamb mégiscsak egy állat, koszban él, és nem ki tudja, mit kapott enni. amúgy meg, a légy tud repülni, és a lárvákat a házad tetejére is lerakhatja, nemhogy a galambházba

2008. febr. 23. 21:38
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
:) Hidd el nem most van benned kukac :) Hanem a baktériumokból fejlődnek ki.Ma kérdeztem meg apumtól hogy mihelyzet evvel kapcsolatban,nehogy hülyeséget mondtam neked,és azt mondta,hogy majd a baktériumokból fejlődnek ki.Nem a csonti hanem valami más...hülye neve van.... Bea ui.:Köszy
2008. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
jah és amúgy meg amikor a fém vagy fa koporsóra ráborítják a földet akkor egy picit besüllyed a teteje ha ez számít...jah és nem távolítanak el meg minden.Amikor nyitott koporsós temetés van akkor is megvan a szeme meg mindene nem szedik azt ki....lecsapolják a vérét?!ne röhögtess...a halál után hűtőházba rakják és ott tárolják vagy a temetésig vagy a hamvasztásig.Mégis emberi színe van az embernek mikor temetik,és nyitva van a koporsó....bocsi de ez most komm így van
2008. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Agyam eldobom, már bocs... Hogy a baktériumokból kukacok fejlődnek? Még véletlenül sem! Esetleg a táplálékkal bekerült féregpetékből kifejlődhetnek férgek, de azok meg nem szeretik a halott szöveti környezetet, elpusztulnak. Ráadásul nincs mindenkiben féregpete. Ha bioszt tanulsz, ne apukádat kérd fel segítségnek!!! Az meg, hogy temetés után a koporsó fölött besüpped a föld, az abból adódik, hogy az ásás után nem tudják annyira összetömöríteni a földréteget, mint amennyire lehetne, így az idő teltével ez magától megtörténik. Persze régi fakoporsóknál előfordul, hogy elkorhad, beszakad és ettől megzuhan a felette lévő földréteg. Csakhogy ilyenkorra a tetem már igencsak elbomlott állapotban van.
2008. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaés még annyit: A halottakat ki szokták "sminkelni", hogy visszakapják az aránylag emberi színüket. Láttam már holttestet még boncolás előtt, de már "pár naposan", hidd el a vér leengedése nélkül is szó szerint hullasápadtak.
2008. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Beának igaza van vannak bennünk kukacok,amik a bomlás következtében kelnek életre .De akkor már nem mindegy? A lelkünk örök tiszta és hófehér pussz
2008. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!