Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha valami vicces dolog történi...

Ha valami vicces dolog történik veletek és sok ember látja akkor tudtok röhögni saját magatokon?

Figyelt kérdés

Esetleg ha még később is felemlegetik vagy röhögnek emiatt rajtatok?

Nekem férjem és az egyik barátnőm is tud röhögni magán és nem sértődik meg ha bántják,szinte mindenből viccet csinálnak.

Pl én egyszer általános iskolába az egész osztály előtt legurultam a lépcsőn.

Vagy pl egyszer egy műanyag szék amire ráültem széttört alattam.Egyszerűen egyiket sem tudtam normálisan kezelni és nagyon idegesített,hogy röhögnek rajtam.Hogy lehet ezeket úgy kezelni,hogy ne őrlődjön belül az ember?

Hogy lehetnék én is olyan,amilyen férjem meg barátnőm,hogy tudjak röhögni magamon?


2011. aug. 28. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam magamon nevetni..ez szerintem sokkal jobb mintha most elkezdenél bőgni,mert akkor jobban fognak rajtad nevetni.Nevess velük.Jobb érzés.Hisz mindenkinek vannak hibái,senki se tökéletes.
2011. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig kinevetem magam. Amúgy ha mások nevetnek ki valamiért pl. ha elesek, akkor ha elkezdenek nevetni, akkor nem bírom ki, hogy ne nevessek velük. Amúgy amikor nem látja más, hogy leesek a lépcsőn, akkor is nevetek magamon :D Még ha a könnyem is kijött a fájdalomtól. Amúgy ja, jobb mint sírni. Szerintem ezt gyerekkorban nevelik belénk. Talááán.
2011. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én főleg akkor tudok röhögni saját magamon,ha más is látja a bénázásomat.:D Akkor kevésbé érzem cikinek,és nem is szekálnak vele,mert úgy érzik ettől,hogy nem zavar,hogy tudják.De ha mondjuk elkezdenék hisztizni,amiért kinevetnek,tutibiztos, hogy utána folyton felemlegetnék.:D
2011. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nevelték belém, és nem így születtem. Egy idő után viszont minden alkalommal, mikor kínos helyzetbe kerültem, deltettem magamnak a kérdést: most sírjak, vagy nevessek? És általában a nevetést választottam, mert attól legalább a kedvem jó lett. Gondolj arra, a nevetéssel milyen jót teszel az idegeidnek :)
2011. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nevetni magamon. PL Ma tesiórán a bukfencem úgy nézett ki, mintha egy dögledező béka lennék. És ki hahotázott a leghangosabban? ÉN!!

12/L

2014. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Csak egy nem világos. Tesiórán mi a @&&€&@&€@!&&& kell bukfencezni??? Ezvtalán valami látfontosságú cucc?!
2015. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!