Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bulizni egyedül? Nem ciki az?...

Bulizni egyedül? Nem ciki az? Miért nem ér rám egyikük sem? Help!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vannak barátaim, de úgy érzem nehezükre esik, hogy szakítsanak néha rám is időt. A többségüknek párja van és csak arra vagyok jó, hogy lelkiszemetes legyek nekik ha baj van a kapcsolatukkal, de ez viszont nem működik. Ha hívom őket bulizni vagy csak szimplán beszélgetni akkor sosem érnek rá... a barátaim másik fele pedig otthonülős típus és az istenért sem tudom őket elrángatni sehova. Unom már!

Most lesz vége az érettségizős időszaknak és szeretnék végre bulizni egy jót mert már szükségem lenne rá, de nincs kivel.


szóval akkor most a kérdés: ciki vagy nem egyedül bulizni menni? ti szoktatok egyedül menni?


2011. jún. 19. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de én nem érezném magam jól egyedül. Nem vagyok az a menjünk egyedül szórakozni és majd ott ismerkedünk típus.
2011. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!