Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, hogyan kezelitek mikor...

Ti, hogyan kezelitek mikor valaki utál titeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy rosszul esik,nem érdekel..Mit érzzel,át nézzel rajtuk?

Ha okkal,de ha ok nélkul?


2011. jún. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát engem ok nélkül utálnak, de én azt csinálom, hogy nyilvánosság előtt azt mutatom hogy minden rendben, és ugyanúgy viselkedek mint azelőtt, de közbe meg rettentően ideges vagyok, amiért ok nélkül utál
2011. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha utálnak. Ha olyan, akit szeretek és szeretett, rosszul esik. Ha a főnököm, az gáz...Egyébként meg leszarom és próbálom kerülni az illetőt, nehogy ő utálja azt a napot, amikor kibontakozott.
2011. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van egy 18 éves srác aki tavaly majdnem mindennap megalázott az egész suli előtt vissza szólni sem mertem mert gyenge és vékony voltam azóta már nem piszkál csak mindig váratlanul rámordít tavaly óta folyamatosan edzettem mindig az járt a fejemben hogy ha én lennék az erőssebb ez motivált.. azóta felszedtem némi izmot de még mindig nem elég tavasszal kezdem is a thai boxot és majd ha már elég erős leszek agyba főbe fogom verni sokat szivatott olyan dolgokkal amikről én egyáltalán nem tehetek és k*rvára fájt belül nem fogom elfelejteni soha és szerintem egy éven belül teszek róla hogy ő se felejtse el ha lehet a barátnője előtt verem el
2011. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!