Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben az esetben is rakathatok...

Ebben az esetben is rakathatok nyelv pc-t?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h az utóbbi időben elég komoly allergiát állapitottak meg nálam. Eddig csak kutya, cica, por, különböző növény és gyümölcsféléknél jött elő az allergiám, de az utóbbi időben az ékszereknél is... Pl. a szalagavatómkor teljesen kipattogtam a nyakamnál a nyakláncom miatt, meg a fülem is :/ Volt már pc.m, de régebben, az orromban és a fülemben abban a pici porcban :D anno orvosi acél volt benne, ugyh attol nem volt semmi bajom... szerintetek ha most rakatok nyelv piercinget, attol lehet bajom? és tudom, vagytok egy csomoan, akik eleve ellenzitek, de én nem arra vagyok kiváncsi... hanem h ebben az esetben lehetne -e tőle vmilyen bajom :) köszönöm előre is
2011. jún. 20. 16:59
 1/1 hot_kiss ***** válasza:
Először kikellene deríteni, hogy melyikfajta fémre vagy allergiás, de azthiszem, hogy az orvosi fémre, talán még a nemesacélra nem lehetsz allergiás..
2011. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!