Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt nemetre...

Hogyan lehet ezt nemetre forditani? (aki gyakorolni akarja nyelv tudasat az segithet)

Figyelt kérdés
a mult honapban beteg voltam. es elmentem az orvoshoz azt mondta h holnap mennyek vissza. nagyon rosszul ereztem magam. eloszor fajt a hasam majd pedig nagyon magas lazam volt es meg melette hanyingerem volt amire edesanyam valami cseppet adott. hamar hatott a csepp.tobb napig agyban fekudtem es mindig nagyon faradt voltam, forr teat ittam. aztan majd lassan fel epultem a gyogyszerek hatasara amit a csaladorvos fel irt.
2011. nov. 2. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ich war im voriges Monat krank. Ich ging zu dem Artzt, und er sagt, dass ich morgen müssen zurück gehen. Ich fühlte mich sehr schlecht. Zuerztz hatte ich Bauchweh, danach hatte ich sehr große Fieber, und Brechreitz...


én tanuló vagyok, ennyit sikerült most összeraknom, mivel nincs nálam szótár... azért remélem ez is valami, majd pár nap múlva esetleg befejezem, ha meglesz a szótáram :) lehet h vannak benne hibák, mert múltidőben nem vagyok valami jó, de azért megpróbáltam :)

2011. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszom szepen:) de ha majd tudod akkor be is fejezheted ha gondolod
2011. nov. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!