Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki külföldön...

Dolgozott már valaki külföldön úgy, hogy nem jelentették be, és fizetést sem kapta meg? Hova lehet ilyenkor fordulni, ha nem tudtam, hogy nem vagyok bejelentve. Sőt fizetést sem kaptam. Az-az kaptunk párommal! Hollandiáról van szó!

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
besétáltok a rendőrségre viszitek az összes papirotokat és feljelentést tesztek
2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint kint a rendőrségre,nem itthon
2011. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a papírokat nem adták oda,tehát még azt sem tudok vinni!
2011. jún. 21. 15:06
 4/5 anonim válasza:
Akkor nincs semmi igazoló papírotok arról, hogy ott dolgoztatok? Akármi ilyen papírod van, azzal menjetek be, ha nincs semmi akkor sajnos nem tudok mit csinálni.
2011. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! Igaz nem volt papír, de kifizettek bennünket, és már van papír...azt hiszem ebből tanultunk első a papír!!! Nekünk szerencsénk volt, hogy késve is de fizettek!!!Legyetek óvatosak, ez tapasztalat!
2011. júl. 16. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!