Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szőke nőkre hogy/miért...

A szőke nőkre hogy/miért került rá a megbélyegzés miszerint ők: hülyék? .

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert a szőke nők legtöbbje szép, valamint a pasik buknak a szőkékre. Emiatt folyton a pasikat hajkurásszák és élnek a testi adottságaikkal, viszont mivel azt hiszik, hogy ez nekik elég ahhoz hogy sikeres életet éljenek, kevesebbet fordítanak a szellemi tevékenységekre. Így inkább a külsejükkel törődnek.


Viszont ezt ne vedd általánosításnak, ugyanis egyrészt nem a hajszíntől függ az ész, másrészt ez amit most írtam, csak egy ésszerű ok lehet. Valójában simán lehetne Barna nős vicceket csinálni. Vagy Vörös nős, vagy amit akarsz. :)

2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból
2011. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Előttem lévő válaszolóval eggyetértek . Szépek , férfiak 80% pedig már rohamozzák a szösziket . A szőke beképzelt lesz , kihasznál , végül eldob mint egy használt papírzsepit .


Tapasztalat . ÉLJENEK A BARNÁK , FEKETÉK !!!!!!!

2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) igen tudom, hogy lehetne barna vicceket is mesélni. nem tudom, de én eddig csak okosabb szőke lányokkal találkoztam, barátnőm is az (bár amit első írt rá, szokott ribanckodni xD ) de viszont okos lány x) és nagyon sok barna hajó barátnőm is van akik meg sík hülyék x)
2011. jún. 22. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az agyatlan macák kiszőkítik a hajukat.
2011. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mit szóltok Alexandra Stan - hez? ha már így össze szidtuk a szőkéket http://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI mondjuk ő némelyiknél barnásabb^^
2011. jún. 22. 14:36
 7/7 anonim válasza:

Amúgy egy érdekesség : A szőkék barna/fekete/vörös hajúak szeretnének lenni , mert a többségüket csúfolják (nemszépdolog , de hát ezvan ) Aztán a barnák/feketék/vörösek szőkék szeretnének lenni (nem is inkáb AKARNAK ) mert az szebb .


És azokat a barnákat/feketéket/vöröseket akik szőkére festették magukat , általában nem csúfólják .

2011. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!