Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti? (Lent; zene)

Ki szereti? (Lent; zene)

Figyelt kérdés
Grenma-t, Depressziót, Skillet-et, Mercenary-t, Tankcsapdát,30Y-t, Road-ot és az ehhez hasonló jó-rock-zenéket? Külön, külön is lehet!
2011. jún. 22. 23:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Oh, és mit töllük, ha...
2011. jún. 22. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Grenma, Skillet, Mercenary, 30Y, Road (L) Legjobbak. :D
2011. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szóval Tankcsapda és Depresszió nem...

És töllük mit?

Mást, ami jó, tudsz?

2011. jún. 22. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Grenmától a legjobbak az enyém az utolsó szó, az el se kezdd, a mindenki, és a csak állunk és nézünk... Skillettől a monster, awake and alive, comatose, hero... 30Y-től a bogozd ki, Roadtól a nem kell más... remélem átlátható. :D
2011. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a grenma, skillet, 30y, depressziótól meg csak nem akarok elszakadni.

De ha igényes rock zenéről beszélünk, akkor feltétlen meg kell említeni az offspringot is ;)

2011. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Depresszió, Skillet, Takcsapda... *-* nem írom le a kedvenc számaimat mert rengeteg van, sorolhatnám holnapután estig..:D
2011. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Skillet - Awake And Alive-t szeretem. És nincs a felsoroltak között de a kedvencem a Rammstein.
2011. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, am a Tankcsapdából Én sem tudok választani... Nagy kedvenc, aztán ott van a 30Y... Attól meg csak a bogozd ki...

A Roadtól a nem kell más nem a ne mondd és a Grenmát nemrég fedeztem fel, de nagyon nagyok eddig szentem!

Azt az offspring-et (vagy nemtom még)... még majd megnézem...

Még nem hallottam rólla, de biztos jó, mert aki ezeket szereti, annak van ízlése! ;D

2011. jún. 26. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
tankcsapda abból választani nem tudok depresszió abból főleg a mindkét énem és a tüzön vizen át
2011. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!