Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képesek lennétek bántani a...

Kondisarc kérdése:

Képesek lennétek bántani a barátotokat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki elvileg a barátom kb 2éve ismerem. Már egy ideje nagyon elkezdett kötekedni velem merthogyő 40kiloval többimnt én. Már mondtam neki párszor hogy ilyen barátot nemhogy leszarok demég véletlenül a képét is beverem. Tényleg nem szeretném bántani de már nagyon elszállt magátol. Szerintetek vanmég arra remény hogy normális legyen?? mert már nemtudok többet eltűrni tőle

(és nemcsak velem ilyen)


2011. jún. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

nem hinném. mondd meg neki, hogy én 2 éve egy megismertem egy xy nevű gyereket, aki a barátom lett. nagyon sok jó dolgot csináltunk együtt, de most ő itt áll előttem. nem őt ismertem meg, úgy érzem, de be kell látnom, ő ugyanaz a személy akit 2 éve a barátom, és ha nem változtatol a viselkedéseden, akkor többé nem lesz az.


ez a duma mindig beválik :D

sok kikert

2011. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már mondtam neki ennél szívhez szólobb dumákat is de semmisem hatja meg...

felhúzza a vállát és annyi

2011. jún. 23. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

akk hányd faképen xD

hagyd ott, szard le, ennyi ilyen barát az ilyen? nem is barát

2011. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Nem tudom késő-e) Talán egy pofontól észhez tér, egy hétig duzzog, aztán észhez tér.
2011. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!