Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ebben a helyzetben képesek lennétek visszafogadni a volt barátotokat?

Figyelt kérdés

Volt egy több, mint 1 éves kapcsolatom. A barátnőm szakított velem, de tök értelmetlenül szerintem. Elege volt abból, hogy veszekszünk. Eddig megértem, de mindig ő kezdett el veszekedni, abszolút feleslegesen.

Hogyha látja rajtam, hogy kis idő után el kezdek vele beszélgetni, látja rajtam, hogy érdeklődöm iránta, barátkozom vele stb. Akkor ha elég türelmes vagyok, és kitartó akkor lehet, hogy újból szerelmes lesz majd belém?


2010. aug. 1. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Persze, addigra ezért meg kellene változnia neki is. :S

15 évesek vagyunk mind a ketten. És én nagyon szeretem őt.

2010. aug. 1. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányok ilyenek. Ne próbáld megérteni őket.

Nekem is pont ez a problémám. Mindig miatta veszekszünk és elvárja, hogy én kérjek bocsánatot.

2010. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én képes lennék visszafogadni..
2010. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

képes lennék..

de egy 15 éves lány nagyon szeszéyes...nem akarlak megbántani de sztem ez nem szerelem..

2010. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szeszélyes
2010. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 26/L vagyok és már egész más szemszögből nézem ezeket a dolgokat...szerintem hagyd a fenébe, mindketten hisztis tinik vagytok, szedj fel annyi csajt, amennyit csak tudsz és ...hát a többit tudod. Csak először szar, az első 3 hét, utána már el is felejted.És ki tudja?? Ha meglát egy pár csajjal, lehet, hogy olyan féltékeny lesz, hogy Ő fogja magát visszakönyörögni hozzád.:-)
2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minek kéne visszamenned hozzá? A kezdeti problémán semmit se változtattok, akkor újra ugyanez lesz.


Van már tapasztalatom a férfi-nő veszekedős témában... A férfi soha nem fogja megérteni, hogy a nő mit problémázik rajta, a nő meg azt, hogy azok meg hogyan tudnak annyira tökéletesen érzelemmentesen vitázni, aztán meg értetlenkedni.


Inkább beszélgessetek a kettőtök közti különbségről, másnak nincs értelme, ha akartok még valamit, csak az elfogadás. Mert te, mint pasi, soha nem fogsz egy nő fejével gondolkozni, ha megőrülsz, akkor sem.

A vita fő alapja ez, hogy nektek nincs érzelmetek benne.


Olyan ez, hogy a pasinak mindig szex kell, a nőnek meg mindig érzelmi ráhatás és érzelmi tényezők figyelembevétele is.

2010. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!