Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ötletem...

Mit gondoltok erről az ötletemről? Véleményeket szeretnék, minél többet! (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom, hogy ideje lenne valami munkát vállalni, részben azért is, mert itt a nyári szünet.

Olyan ötleteket kaptam, hogy kutyasétáltatás, címerezés, gyerekfelügyelet, korrepetálás..stb, de erre nagyon felénk nincs lehetőség, már van aki elvégezze.

Olyan ötletem támadt, hogy ruhakereskedéssel foglalkoznék elsősorban piacokon, vásárokon ...stb.

Szüleim segítségével beszerezném az árut, majd el tudnám adni egyedül is.

Most van valamennyi félretett pénzem, a kérdés az, hogy megérné-e befektetni erre?

Legyetek szívesek olyanokat ne írni, hogy pihenjek meg hagyjam, meg szórakozzak inkább..

Véleményeket várok, hogy szerintetek jó ötlet-e, mindenkié számít!

Köszönöm előre is!

Üdv, 15/L


2011. jún. 23. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy tudom, hogy nem kereskedhetsz csak úgy. kellenek hozzá papírok, engedélyek.
2011. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak kérdezem, hogy szerintetek milyen ötlet, nagy lenne a bukás esélye.
2011. jún. 23. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én inkább nem próbálkoznék ilyenekkel, nehogy megbüntessenek. már csak a korodból kifolyólag is elég feltűnő lenél.
2011. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod!:O Én is gondoltam rá, hogy ezt fogom nyáron csinálni, csak tojással, meg hasonlókkal, de ruha is szóbakerült.:D Amúgy milyen papírok kellenek ehhez, és szerintetek engedélyeznék?
2011. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha legálisan akarod csinálni, akkor 500k alatt ne fogj bele!


Haszon majd úgy fél év után...


Ha tehát az a kérdés, h a szünidőben foglalkozz-e ezzel, a válasz egyértelmű: NEM

2011. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ruhakereskedőkkel Dunát lehetne rekeszteni. Valami mással próbálkozz.
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!