Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvás nélkül mi a legjobb...

Alvás nélkül mi a legjobb felfrissülésre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
hideg zuhany!:DD más nem jut eszembe:D
2011. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá, de az elég erős terrorcselekedet a testem számára, bár lehet az lesz belőle
2011. jún. 23. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kéred,hogy rád uszítsanak egy Rottweilert,hidd el,emberfeletti erővel fogsz előre száguldani. (:
2011. jún. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nekem éjszakáznom kell vizsga vagy ilyesmi miatt következő szokott lenni a recept:

- 2 órakor, amikor elkezdem fáradtnak érezni magam iszok egy energiaitalt

- ezután a következő fáradtsági hullám 6 körül szokott jönni elég erősen, ilyenkor egy zuhanyzás

- ezután általában átesek a holtponton

- 12-14 óra körül szokott ismét beütni hirtelen az álmosság de annyira, h szinte rosszul érzem magam, ilyenkor megint egy energiaital

-innentől meg nem szokott gond lenni csak abból érzem, h aludnom kéne, h ragad le a szemem de nem vészes, így csak éjfélig húztam de akkor saját elhatározásból feküdtem le, bírtam volna még ha kell


azt nem tudom, h az energiaital tényleg hat-e vagy csak placebo, de nekem be szokott válni

2011. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendes, melegvizes zuhany is felpörget. Nálam ez az egyik oka annak, hogy reggel zuhanyzom, nem este, mert még jobban felpörgetne lefekvés előtt. :D


Vagy valami olyan dologgal foglalkozz, amitől jó kedved lesz, amin nevetsz, vagy szimplán amit szeretsz csinálni.

2011. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!