Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud angolról-magyarra...

Valaki tud angolról-magyarra fordítani?

Figyelt kérdés

"Ok..so i ve heard a little abu budapest...how s the climate n environment in hungary...hw ur interested in formula 1:)...coz many girls i ve seen doesn have interest towards motorsports..."

(Pls ne írjátok h google fordító, mert nem ér itt semmit. Fordítsátok Légyszíves.)


2011. jún. 24. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy? Mondom, hogy kölcsönösem meg kéne egyeznetek, hogy normálisan írtok. Ő nem ír ilyen hülye rövidítésekkel, ti meg nem írtok google fordítóval.
2011. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye az utolsó mondat úgy logikus, hogy sok lányt láttam, aki nem érdeklődik a motorsport iránt
2011. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ok én hallottam már budapestrőlegy kicsit.. hogy milyen az éghajlat .. a nagyon érdekel a Forma 1..és a lányokat a motorsportokon vagy iránt vmi ilyesmi..
2011. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok. Már hallottam egy keveset Budapestről. Milyen az időjárás és a környezet Magyarországon? Forma-1 érdekel? Csak mert a legtöbb lányt akivel találkoztam nem érdeklik a motorsportok.
2011. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!