Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak az fikázza az alkonyatot...

Doo^^ kérdése:

Csak az fikázza az alkonyatot aki féltékeny?!

Figyelt kérdés
Így igaz.Aki féltékeny Edwárdra mert nem olyan jóképű vagy Jakobra.Lányokközül meg azért mert féltékenyek Bellára.Tudjuk fiúk ,hogy ti az ilyen fos Trannszformersz filmeket néztek de a lányok ezeket jobban szeretik és ezt tartsátok tiszteletben!!-.-"""""
2011. jún. 25. 21:54
1 2 3
 1/24 szamóca.. ***** válasza:
100%
meg aki nem bírta elviselni azt a borzalmas szinkronhangot, és a teljesen irreális szerencsétlen alapsztorit a túlnyálazott főszereplőkkel... akik még csak nem is helyesek:D
2011. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Féltékeny....
2011. jún. 25. 22:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen beszűkült barmokat :) Nem mindenki féltékeny a szereplőkre, nekem pl. egyszerűen nem tetszik a történet.
2011. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt figyeld: Fiú vagyok, olvastam a Tvájlájtot, az 1. vagy 2. rész még oké, de aztán pfú, borzasztó. A karakterek gagyik, a történet méginkább, sablonos, esetleg nyálas, stb. Ha angolul olvastam volna, akkor legalább fejlődött volna valamennyit a nyelvtudásom, de így még ez sem volt. Nem vagyok féltékeny se Edvárdra, se Jakabra, se pedig Bellára. Viszont úgy tűnik, te eléggé ezt veszed alapul, pedig ha olvasnád a Harry Pottert, tudnád, hogy nem jó álmokból várat építeni. A Transzformerz szerű dolgokat - a reklám alapján - max. úgy nézném meg, ha közben pisztolyt nyomnának a fejemhez, valahogy nem érdekel a téma...
2011. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 szamóca.. ***** válasza:
100%

féltékeny lennék egy nőre, aki szerelmes egy pasiba, aki nem dughatja meg soha?

áhhh. esélytelen:D

2011. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. ha neked csak a dugás számít nem tudom mit mondjak

2.harry potter meg semmiben sem jobb :)

ennyit a féltékenykedésetekről (:

2011. jún. 25. 22:15
 7/24 szamóca.. ***** válasza:

senki nem mondta hogy csak az számít.

de valószínű ehhez még te fiatal vagy... majd meglátod mennyit számít:D

2011. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy jobb. Sőt, össze sem kellene hasonlítani, annyival jobb ;)
2011. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
jahm persze ... és tudod mit?:) én vagyok Voldemort az orratlan apád (:
2011. jún. 25. 22:18
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

De utálom ezeket a 10 éves tinipic.sák kiírásait.. ki nem sza.rja le a tvájlájtot?Különben is nem vagyok kíváncsi rá hogy kik a szereplők, nem is tudom kik a szereplők kezdjük ott.De te honnan tudod hogy mindenki szarozza azt a filmet?különben is ki mondta hogy mindenki "Trannszformersz" filmeket néz?Jah és én nem vagyok arra kíváncsi hogy egy filmben szop.ják a vámpírok fa.szát vannak értelmesebb filmek is. nah ennyi...

Ha meg valamihez nem értetesz akkor ne is szólj bele.

2011. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!