Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátomra....

Féltékeny vagyok a barátomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Érzelgős típus. Van egy fiú, aki a legjobb barátom. Engem is annak mond. De, ideges leszek és felpukkadok ha mással beszélget, sztem elég sokat. Van akivel 30perceket dumál telón, velem semmit. Meg suliban mással többet van mint velem. Ilyenkor szándékosan nem megyek oda, meg fölpukkadok. Mit tegyek?
2011. ápr. 4. 20:20
 1/4 anonim válasza:

én is igy vagyoka barátnömmel.

mond meg neki hogy msot mivan mert ez szar...

én is ezt csináltam azota egész joba vagyunk...

de nem tudom srácok között hogy megy ez.

2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,én azt tanácsolnám,hívd el egy olyan helyre,ahol kettesbe tudsz lenni vele,ahol nem zavar titeket senki és beszéljétek meg.Mondd el mi az ami bánt,mi az amin, szerinted változtatni kéne.Ha igazán szeret,biztosan megtudjátok beszélni higgadtan,őszintén.De ehhez mindketten kelletek,nem elég csak a te akaratod érvényesíteni.Közös megegyezésre kell jutnotok,ahhoz,hogy a kapcsolatotok megmaradjon..Amíg azt látod menthető,megbeszélhető,addig ne hagyd,hogy a féltékenység tönkre tegye.Sok sikert kívánok hozzá.
2011. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a "szeret" szót úgy gondoltam ha igaz barátjának tart,igaz barátként szeret,akkor nincs akadály,de ha csak érdekbarát vagy valami oknál fogva,akkor nem vesztettél vele semmit sem.
2011. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
féleh hogy más jobb barátja lesz, és elveszítem...:S :(
2011. ápr. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!