Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg találtak cápát a...

Tényleg találtak cápát a Balatonban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, úgy hogy vigyázz!
2011. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eléggé marketing szaga van a dolognak, de a gyerekemet féltem, mert augusztusban mi is a Balaton mellé szeretnénk menni nyaralni! Remélem, kamu!
2011. jún. 25. 22:50
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát ilyen kisebb (max. 1,5 méter) méretű édesvízi cápa lehetséges, bár nem hallottam még róla, hogy Magyarországon találtak volna. Főként Nyugat-Európa tavaiban fordulnak elő. Ha jól tudom a 2004 körül egy magáncég próbálkozott a Balatonba való betelepítéssel, de nem tudom, hogy végül lett-e belőle valami.

De ha van is, akkor se tartanám nagyon veszélyesnek, hiszen kisebb élősködőkkel táplálkoznak, bár vannak feljegyzések, hogy csapatosan egész nagy halakra is rátámadtak...

2011. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre gondolsz? [link] csak poén. Nem kell elhinni. "A kutatók arra nem találtak még magyarázatot, hogy miért volt a cápa farkán egy hatalmas, 80% kedvezményt nyújtó kupon." :DD Amúgy, ha máshova kattintasz azon az oldalon, ugyanide visz vissza.
2011. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%
Igen,en lennek az! Es harapok.Ham ham :D
2011. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer kifutnék úgy a Balatonból, hogy azt üvöltöm, hogy "CÁÁÁPAAA" :-D. Kíváncsi lennék a reakciókra. Külföldiek előtt "SHAAAAARK!!!"-ot kiabálnék, ők lehet, hogy könnyebben ráharapnának :-D.
2011. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Erős idegzetűeknek a video? (a linkelt oldin)

OMG!

ÉS amint már írták előttem:

A kutatók arra nem találtak még magyarázatot, hogy miért volt a cápa farkán egy hatalmas, 80% kedvezményt nyújtó kupon.

xD ekkora hülyeséget a b.uzi életbe nem hallottam! XD

2011. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod.Hülye márketing fogás, Balaton,cápa, az ember kíváncsi lesz utána nézz aztán meg bla bla bla.Na a Balatonban nincs cápa.
2011. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kobeni1999 válasza:

Hát nem mondom hogy nincsenek édesvizi cápák mert vannak.

Nekem azt mondták hogy a balatonba elengettek egy édesvizi szirt cápát hát ez akkora hülyeség mint az állatt

mert ez a cápa faj a sekély vizet kedveli persze megtámadja

az embert de most télleg a balatonban na ne:D

Ez akkora baromság:)

keszthelyi vok és majdnem minden nap megyek fürdeni a balatonra és itvagyok mindenem egybevan.

És eccer sem láttam cápát a balatonban:D

2013. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, igen csak az nem derült ki, hogy a farkára hogyan akadt rá egy "20% kedvezmény" árcédula.


[link]

2016. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!