Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyek olyan mint Blair...

Hogy legyek olyan mint Blair Waldorf? 15/L

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lenni mint Blair a Gossip girl-ből (Pletykafészek) az lenne a kérdésem, hogy hogyan öltözzem úgy értem milyen márkákba hogyan viselkedjek jellemeznétek milyennek gondoljátok Blairt.
2011. jún. 27. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Csak akkor lehetsz olyan, ha nagyon gazdag vagy és mindenki fél tőled. Szerintem ő pont olyan karakter, akitől mindenki fél és csak ezért vannak mellette. Egyébként akiket szeret azzal kedves, csak mindenkinél előbbre helyezik önmagát. Ne akarj olyan lenni viselkedésben. Egyébként az, hogy hogyan öltözik, hát nézd a filmet és meglátod.
2011. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Énis olyan akarok lenni *-* :)
2011. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Nekem csak Blair öltözködési stílusa kellene. Nem igazán szeretnék olyan jellemű lenni, mint ő. Te se legyél. Járd a magad útját.
2011. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!