Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiús lányok? Van egy ismerősöm...

Fiús lányok? Van egy ismerősöm 19 éves lány jól néz ki meg minden. De belsőre olyan mint egy férfi.2 hete defektet kaptam. Aztán ott szerencsétlenkedtem.

Figyelt kérdés
És pont ő állt meg segíteni 5 perc alatt kicserélte a gumit.. és én meg csak néztem meg sem tudtam szólalni.. (tátva maradt a szám) Ez előny ha egy nő tudja a férfi munkákat is végezni illetve belsőre is olyan? Köszönöm a válaszokat 25F
2011. jún. 27. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy a pasik hogy viszonyulnak ehhez, de én kimondottan büszke szoktam magamra lenni, ha olyan dolgokat meg tudok csinálni, amik miatt az ember általában oda szokott hívni egy pasit :) Sőt, direkt igyekszem az ilyeneket megtanulni, hiszen bármikor jól jöhet, a tudás sosem felesleges. A volt párom pl. hidegburkoló, tőle tanultam meg járólapot rakni. Na azt imádtam, amikor fürdőszobát csináltuk anyukámmal, és a család férfi tagjai feljárkáltak nézni, hogy mi ketten csináljuk, mert nem akarták elhinni :) De amúgy anyukám is ilyen, amikor gyerek voltam, mindig ő csinálta a szobafestést, sőt, amikor a padlószőnyegeket kicserélték műanyagpadlóra, akkor csak az egyik szobát csináltatta szakemberrel, a többit már ő maga egyedül, mert azt mondta, látta hogyan kell, innen már ő is tudja.

Én meg imádok azzal fittizni, hogy mi mindent elbírok, ha ismerősök költözködnek vagy építkeznek, én a legnagyobb örömmel megyek segíteni, meg bezsebelni az elismeréseket, amikor egyedül cipelészem a szekrényeket, vagy épp a cementes zsákokat. Főleg úgy, hogy ezt az alkatomból adódóan senki nem nézné ki belőlem :)

Jó, kereket nem tudnék cserélni, tekintve, hogy vezetni sem tudok, viszont kocsit mosni meg tankolni nagyon szeretek, ha valaki hagyja. És általában szokták hagyni :)

Most akkor én férfias lennék? Nem úgy nézek ki, szerintem sem, meg mások szerint sem. De abban a tekintetben lehet, hogy tényleg pasi vagyok, hogy az ilyen komolyabb munkákat szeretem csinálni, viszont házimunkával piszmogni utálok (egyedül a főzést szeretem), a teregetés pl. a halálom tud lenni.

24/L

2011. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy belsőre is olyan.Na ez mit takar?Mert ha csak annyit, h ért a kocsikhoz, attól még a belsője lehet nő.
2011. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, nem mindíg kifizetődő ha egy nő egyedül is boldogul. Én minél több mindent igyekeztem magam megoldani, a párom annál kevesebbet akart segíteni. Egy darabig nincs is ezzel baj, de nyilván vannak dolgok, amikhez nem értek, és erre már csak annyi a reakció, hogy ó, megcsinálod te...
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Akadnak ilyen nők. Én pl. nem vagyok a főzés mestere de ha csavarozni kell vagy szerelni azt azonnal. A szakmám is Informatikával kapcsolatos (a pasik le szoktak nézni) de sokszor előbb meg tudom csinálni a melót mint egy pasi. Én előnyösnek érzem, hogy ha a párom dolgozik nem kell őt megvárni vagy nem kell szerelőt hívni csak végső esetben. 21L
2011. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!