Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiús lányok? Van egy ismerősöm...

Fiús lányok? Van egy ismerősöm 19 éves lány jól néz ki meg minden. De belsőre olyan mint egy férfi.2 hete defektet kaptam. Aztán ott szerencsétlenkedtem.

Figyelt kérdés
És pont ő állt meg segíteni 5 perc alatt kicserélte a gumit.. és én meg csak néztem meg sem tudtam szólalni.. (tátva maradt a szám) Ez előny ha egy nő tudja a férfi munkákat is végezni illetve belsőre is olyan? Köszönöm a válaszokat 25F
2011. jún. 27. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

mi a férfimunka egy defektes kerékben?o.O akinek jogsija van annak illik kicserélni egy kereket....


bár ha ez férfimunka, akkor te nem vagy férfi, ugye? XD

2011. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez most komoly kérdés? Mi a fenéért lenne hátrány?

Házépítésnél nekem kell a 63 éves apósomnak megtanítani, hogyan kell rendesen vakolni, fugázni, flexelni... :D

A párom örül, hogy nem neki kell egyedül szenvednie az ilyen dolgokkal 21/L

2011. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy ilyen talpraesett,szerintem semmi réfias nincs egy kerékcserében. Jobb ,hogy ügyes egy nő,mint hogyha ügyetlen lenne.
2011. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Új kocsim van és ilyen emelőt még a büdös életbe nem láttam.. Jó bevallom bal*asz vagyok ehhez.. De ő egyből tudta mit hogy kell csinálni az emelővel... De Én nem azért hogy fikázzam, de örülök neki hogy vannak ilyen nők is a világon....
2011. jún. 27. 08:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lassan lassan kell is. A mai tini fiúk iszonyatosan el vannak lányosodva. Meg van fordulva a világ. A hatalmas női egyenjogúság következtében elkényelmesedtek a mai fiatal fiúk. Engedjétek meg, hogy ne használjam rájuk a férfi jelzőt.


Na most nem téged akartalak sértegetni kedves Kérdező, csak felvázoltam a kérdés kapcsán a meglátásom.

Be kell látnunk, hogy a plaza cicáknak megjelentek a hím változatai.

2011. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nézzük a szélsőségeket.

Melyiknek örülsz jobban?

1., a csaj plázacica,és még mosogatni sem hajlandó,mert árt a műkörmének,vagy

2., ha sír a gyerek az autóban,szélvihar van és szakad az eső, defektet kap,és kicseréli az út szélén a kereket?


Én a másodikat választanám.

2011. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én első ránézésre elég nőis nő vagyok hosszú körmök csini ruha smink stb. Pont ezért csinálok meg csomó férfias dolgot is. Pl volt olyan, hogy nyári munkán kitettek olyan helyre ahol néztek h sirva rohanok, csomó beszólást kaptam, hogy mit keresek irr nos egy napos meló lett volna de én még vállaltam egy hetet, hogy megmutassam megy ez nekem. Sose kellett nekem se segitséget kérnem se kerék cseréhez se kisebb szerelésekhez. De ettől még nő vagyok 100%-ban. 22L
2011. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

A szélsőségeket emlegetős vagyok.

Azt azért hozzátenném,hogy az én faterom míg az unoka aludt,odaállt az udvaron egy homokos részre,leengedte az egyik kereket(amivel a homokon állt),a pótkereket is, és szólt hogy ő aztán nagyon rosszul van,de gáz van,menni kéne az autóval, viszont a kerék lapos,cseréljem ki...

:-) Megtanultam,az biztos :D

2011. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem ezt neked is tudni kéne hogy kell kereket cserélni amúgy meg próbálkozz nála ha szimpátia kölcsönös mert az ilyen nők a jó nők nem azok a raj k*rvák
2011. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha belsőre is olyan, az nem jó, de ha el tudja végezni az un. férfias munkákat is, az szerintem előny akkor is, ha egyedül él, de sokszor akkor is, ha kapcsolatban.
2011. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!