Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért bókolunk? Ha egy férfi kimondja azt a szót, h " tetszik ez meg az " akkor valóban tetszik is neki a lány és az a dolog, amire épp fókuszál? Általában olyan dolgot mondanak, amit meg kell figyelniük? ( szóval nem átlagos? )

köszönöm a komoly válaszokat

2011. okt. 21. 13:23  Privát üzenet  

A válaszok
Én arról mondom, h tetszik, ami tetszik. Mi férfiak azt mondjuk, amit gondolunk, ne magadból indulj ki :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. okt. 21. 13:26 Privát üzenet
bánomisén nevű felhasználó válasza:

Nő vagyok és megerősítem az előző válaszolót. A pasik nem rejtenek el semmit a mondanivalójukban, azt mondják, amit gondolnak és csak azt, nem többet.

A célozgatás, a szavak mögé bújtatott rejtett értelem a nők kommunikációjának sajátossága (amitől a pasik szimplán falra másznak). Ha egy pasi azt mondja valakiről, vagy valamiről, hogy tetszik neki, akkor az tetszik neki. Ennyi. Nem jelent sem többet, sem mást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2011. okt. 21. 13:29 Privát üzenet

"bánomisén" te egy okos nő vagy :)

33F

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. okt. 21. 13:40 Privát üzenet
bánomisén nevű felhasználó válasza:

13:40

Köszönöm! Azért én sem így születtem ám... A tapasztalat beszél belőlem :-)

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2011. okt. 21. 13:55 Privát üzenet
Andréz nevű felhasználó válasza:

Az ember tapasztalatból beszél főleg!

Mondjuk én férfi vagyok, de én is szoktam elég sűrűn talányokban beszélni, mert kiszámíthatatlan és megtévesztő tud lenni.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2011. okt. 21. 15:27 Privát üzenet
Igen, azt mondják,amit gondolnak. Vagy amit hallani szeretnénk.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2011. okt. 21. 21:04 Privát üzenet

eléggé ködös de egy férfinek két féle képpen esetlegesen három féle képpen tetszenek meg a nők:

1 dugnék vele

2 leélném vele az életem

3 ennek a kettőnek a együttese

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. júl. 3. 03:06 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy srác, elég jól néz ki, de én inkább csak átlagos vagyok. Van esélyem nála?
Fiúk, miért van az, hogy egy átlagos lány sokkal jobban tetszik, mint egy idézőjelben tökéletes?
A FORZA motorsporthoz hasonló játék nincs pcre? Mert tudtommal a forza nincs pcre de mégis tetszik a játék felépítése h lehet tuningolni is de mégse egy átlagos NFS.
Miért van az hogy, beszélek egy lánnyal, tetszik meg aranyos meg minden. Ha pl látja 10 haverom hogy hogy néz ki, mindegyik oda van érte meg minden. Hogy nagyon szép meg...
Van olyan, hogy egy átlagos lány senkinek sem tetszik?
Egy átlagos 15-16 éves fiú hogy mutatja ki, hogy tetszik neki valaki?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!