Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Értékeled a válaszokat amit...

Értékeled a válaszokat amit kapsz? Miért nem látom, h pozitívan is értékelnénk? Ha értékelés van az általában negatív. A + értékeléssel miért nem köszönik meg a választ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában szoktam, de van hogy elmarad (iruló-piruló szmájli)

Viszont mások által feltett kérdéseknél is szoktam értékelni, főleg ha tényleg hasznos a válasz, vagy ha nagyon bunkó, bugyuta.

2011. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig értékelek, és mivel a babámmal kapcsolatban kérek segítséget, ez az értékelés pozitív szokott lenni!!
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is mindig pozitívan értékelem a válaszokat. Kivétel ez alól, ha valaki büdös bunkó módjára válaszol.
2011. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

én is értékelem a pozitív válaszokat, nem csak azoknál amiket én teszek fel :)

nem elég egy értékelés ahhoz, hogy megjelenjen a %, őszintén azt hittem én vagyok az egyetlen aki nyomogatja a kis kezet :D

2011. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem szoktam értékelni a válaszokat. Ha bunkó,sértő,akkor egyszerűen csak jelzem a modinak.

Ha az én kérdésemről van szó,akkor ha van olyan,aki tuskó módjára beleugat,úgy,hogy vagy nem olvasta el,vagy nem jutott el a tudatáig,annak rendszerint vissza írok.

Kaptam már olyan választ,aminek a felén felhúztam magam,de a másik felében már volt egy link,ami hasznomra is válhatott volna,ha nem lettem volna teljesen tanácstalan- az első felére finoman reagáltam,hogy észre vegye magát,de mégse legyek sértő,és a végén a linket megköszöntem.

2011. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a normális hangnemben írt válaszokat a saját kérdésemre, megköszönöm egy pozitívval és írásban is. Ha valaki bunkó, akkor negatívat kap természetesen, vagy ha teljesen hülyeséget ír.
2011. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A saját kérdésemre rendszerint mindenki pozitív jelet kap, aki válaszol, ha már vette a fáradságot a válaszra. Kivéve, ha nem a hangnemmel van baj. De akkor is zöldet nyomok, ha nem tetszik a vélemény, hiszen válaszolt. Majd eldöntöm, hogy a válaszok alapján hogyan cselekszem. Nekem mondjuk nem voltak provokáló kérdéseim.
2011. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak provokáló kérdéseim,mégis egy némelyik unatkozó ember úgy fogta fel,hogy az,és úgy is válaszolt.
2011. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, csak lefelé megy a százalékom, pedig sokszor megköszönik amiket írok, csak nem adnak zöld jelet :(
2011. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!