Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna, vissza...

Egerecske kérdése:

Ha rajtad múlna, vissza állítanád Magyarországon a sorkatonai szolgálatot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én vissza tetszik hogy megerősítik egy kicsit az embert,és

megtanítják fegyverrel megvédeni egymást.

2011. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz, bár ráférne a mai fiatalokra ,,főleg azokra akik olyan nagymenőnek képzelik magukat

Na ja meg azokra értem inkább akik buli után pl utcán törnek zúznak,,, stb

2011. jún. 28. 08:30
 3/10 A kérdező kommentje:
egy kis fegyelmet tanulni :)
2011. jún. 28. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kiképzést élveztem, meg azt is mikor én lettem később kiképző. Nem szívattam senkit, akivel nagyon elszaladt a ló azzal keményebb voltam.

Én egy keményebb pl 3 hónapos kiképzést tartanék normálisnak és nem csak a fizikai , hanem az alaki részét is megtartanám, mert ott kulcsfontosságú a fegyelem.

de azt hogy utána még 9 hónapig herevere az adófizetők pénzén....az már felesleges.

2011. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
előttem szóloval teljesen egyetértek,, főleg az uccsó mondattal
2011. jún. 28. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz,a kiképzést vissza lehetne állítani,a többi fölösleges.Nem teljesen:pl. nem 9 hónap,hanem kiképz.+1 hó őrség stb,tehát gyakorlat!

(lehet,nem lenne ennyi kis emós ratyi)

Én Sopronban voltam anno HŐR.

2011. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nem egy beszűkült tuskónak kell "kiképezni" az embert, tanuljon máshol rendet. (Amúgy nálam sz*rt sem érne, ha vége lenne, ugyan olyan rendetlen maradnék.)
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

sok esélyed van h késöbb ugyanolyan rendetlen leszel, de ne feledd h sok fiatalnak halvány lila gőze sincs arról amit egyesek anó átéltek.

Nem is fogják mert ők már csak a cod játékokban látnak fegyvert egy kényelmes székben ülve

2011. jún. 28. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami szerintem rendben is van. Nem kell örökké háborúzni, mert "nem tetszik a zászlód".
2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!