Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak sztem gáz a tükörben...

Csak sztem gáz a tükörben fényképezkedés? (amikor látszik a fényképező eszköz is)

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon rengeteg ilyen stílusú képet látok, és eléggé meg vagyok hőkönyödve, hogy hogy nem érzik egyesek, mennyire szarul mutatnak ezek a képek. Csak én vagyok így, vagy más szerint is undorítóak ezek?
2011. jún. 29. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
mindenki tdja,hogy gáz...
2011. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem undorító, csak túl nagy önbizalomra vall. :D
2011. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is undorító. főleg a közönséges pózok meg az ön fotózás. csücsörítés stb. ezt olyan kis csajocskák csinálják, akikről amúgy nem készül kép. Hát én soha nem fényképezném magam, tükörben meg pláne.
2011. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a gáz, hogy általában a tükör tiszta kosz, és a háttér is. Plusz ma már minden fényképezőn van időzítő, telefon meg jó homályos képeket csinál.
2011. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is gáz! Ki az akinek nincs magáról legalább 1 kép a gépén? Miért nem lehet normális képet felrakni magukról?
2011. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Maga a tükör és ez a póz is gáz. De az is eszembe jutott már, hogy ezeknek nincs egy barátjuk/ismerősük/stb. akit megkérhetnének, hogy fotózza le őket tisztességesen?
2011. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Antóniaa ***** válasza:
64%
Tizenéveseknél annyira nem... De mikor megláttam a 30 éves barátnőmnél az iwiw-en... na az gáz... hihihi
2011. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, akkor mégsem én vagyok az ízlésficamos, örülök, hogy sokan egyetértenek. Bár a lepontozások alapján úgy látom, van itt pár tükörpózer is. :(
2011. jún. 29. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az önfotózás egyáltalán nem gáz, és nincs benne semmi rossz!


A tükör... attól függ.


A csücsörítés meg az egyéb pózok nagyon gázak.


A leggázabbak az agyonszerkesztett képek, amiken semmi se kivehető. xD

2011. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
24%

ha valaki jól néz ki akkor tök mind1 hogy ki fényképezi és milyen pózban:)

Ez a véleményem

2011. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!